"Fryzjerzy na ring" w Club TV. Będą walczyć o 100 000 dolarów! [ZDJĘCIA]

Fryzjerstwo to nie tylko zawód, to sztuka. Rzeźbiarze fryzur zmierzą się w walce o tytuł najbardziej twórczego i pomysłowego fryzjera oraz o nagrodę w wysokości 100 000 dolarów.

Multimedia

Program "Fryzjerzy na ring" będzie emitowany na Club TV już od 18 lutego 2012 w każdą sobotę i niedzielę o godz. 14:00 i 20:00.

Fryzura może być praktyczna i ładna, czasem oryginalna. Zwykle podcina się końcówki, nakłada farbę, zdarzają się też bardziej radykalne cięcia. Lecz uczestnicy programu "Fryzjerzy na ring" nie są przeciętnymi przedstawicielami swojego zawodu. To artyści, którzy poświęcają całe życie, aby osiągnąć doskonałość w tym fachu. Zwycięzca może wygrać 100 000 dolarów, a przeciwników w każdym odcinku ubywa.

Najbardziej niesamowite fryzury, fantastyczne uczesania, zaskakujące pomysły - w tym programie fryzjerzy puszczają wodze wyobraźni. Dziesięciu utalentowanych fryzjerów walczy o tytuł najbardziej kreatywnego i najodważniejszego. To, co powstaje na głowach modelek, bliższe jest dziełom pop-art, rzeźbom, wyrafinowanym konstrukcjom niż po prostu uczesaniom - wciąż jest jednak obiektem sztuki fryzjerskiej.

Gospodynią programu jest aktorka Brooke Burns ("Słoneczny patrol"), która w wywiadach powtarza, że praca przy programie dostarczyła jej wiele radości i przeżyła mnóstwo niezapomnianych chwil w towarzystwie wspaniałych ludzi. Brooke mówi o kłótniach, łzach, spięciach, emocjach i przyjaźniach konkurujących ze sobą fryzjerów. Aktorka jest niezmiernie dumna z fryzjerów i z przekonaniem podkreśla, że wszyscy uczestnicy programu zrobią kariery.

Jesteście gotowi na szok na głowie?

Na program "Fryzjerzy na ring!" kanał Club TV zaprasza od 18 lutego 2012 w każdą sobotę i niedzielę o godz. 14:00 i 20:00.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×