"Fucking Bornholm". Odmieniony Maciej Stuhr z żoną i siostry Popławskie na premierze nowego polskiego filmu. O czym jest?

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Fucking Bornholm” w reżyserii Anny Kazejak z udziałem zaproszonych gości oraz gwiazd filmu – Agnieszki Grochowskiej, Macieja Stuhra, Grzegorza Damięckiego, Jaśminy Polak i Magnusa Kreppera. Prezentujemy zdjęcia z wydarzenia. Od dziś film w kinach w całej Polsce.

Multimedia

„Fucking Bornholm” bierze udział w Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w Krakowie, gdzie walczy o nagrodę dFilghts w wysokości 100 tysięcy złotych, a Agnieszka Grochowska i Maciej Stuhr otrzymali nominacje za swoje role w filmie Anny Kazejak.

Producentem filmu jest Friends With Benefits Studio. Koproducentami TVN Grupa Discovery, Zachodniopomorski Fundusz Filmowy oraz Empik Go. Film powstał na podstawie słuchowiska Empik Go. Dystrybucja w Polsce: NEXT FILM.

Różczka, Kalicka, Lichota i Czernecki w premierowym serialu audio!Zobacz więcej

Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?

W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak, Grzegorz Damięcki oraz Magnus Krepper. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Kazejak, która napisała scenariusz wspólnie z Filipem Kasperaszkiem.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z PREMIERY FILMU "FUCKING BORNHOLM"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • OldYoung (gość)

    Tragiczna rola Grochowskiej (subiektywnie dla mnie) nie do "sklejenia" z komediową grą Stuhr'a. Sceny nadające sens i spójność całej fabule powycinane. Szkoda, Brawo dla ekipy operatorskiej i dźwiękowej.

    06.05.2022 20:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×