"Furioza". Mateusz Banasiuk i Mateusz Damięcki zostali stadionowymi chuliganami! Zobaczcie, jak prężą muskuły!

Trwają prace nad nowym filmem Cypriana T. Olenckiego pt. "Furioza", który już teraz wzbudza ogromne kontrowersje. Kilka dni dowiedzieliśmy się, że do projektu ogromną metamorfozę przeszła Weronika Książkiewicz, a teraz poznaliśmy resztę obsady oraz zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia z planu!

Multimedia

"FURIOZA" - KIEDY PREMIERA?

„Furioza” to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Borys Szyc w roli Józefa Piłsudskiego! To będzie rasowe kino akcji, a nie historyczna laurka!Zobacz więcej

Czym jest dla nich honor? Co się dzieje z tymi, którzy łamią zasady? Ile warta jest lojalność? Jak daleko można się posunąć dla czystej adrenaliny? Za co kochają ich dziewczyny? Czego w takiej grupie szuka jeden z głównych bohaterów filmu, będący na co dzień lekarzem (w tej roli Mateusz Banasiuk)? Jak potoczy się historia Dzikiej (Weronika Książkiewicz), która choć zna zasady, spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała? Jaką cenę za bycie w Furiozie zapłaci Golden (Mateusz Damięcki)?

Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego w nowym filmie Patryka Vegi! Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

W filmie występują: Mateusz Banasiuk, Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Łukasz Simlat, Janusz Chabior, a w komediowym wątku Sebastian Stankiewicz. Cała prawda o polskich chuliganach już jesienią 2019 w kinach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×