"Furioza". Weronika Książkiewicz, jakiej jeszcze nie widzieliście! Piękna aktorka oszpeciła się do roli w filmie Cypriana T. Olenckiego!

Weronika Książkiewicz przeszła szokującą metamorfozę do roli w nowym filmie Cypriana T. Olenckiego pt. "Furioza". Aktorka, która znana była dotąd z pięknych blond włosów zdecydowała się na radykalne cięcie i zmianę koloru. Zobaczcie, jak poświęciła się do nowej roli.

Multimedia

"Furioza" to nowa produkcja Cypriana T. Olenckiego, twórcy filmu "PolandJa", który miał swoją premierę w 2017 roku. W nowym obrazie Olencki sportretuje polską skrajną prawicę, pokazując *prawdziwe życie polskich chuliganów". W jednej z głównych ról wystąpi Weronika Książkiewicz. Rola Dzikiej wymagała od niej niesamowitej przemiany. Aktorka musiała zdecydować się na radykalne cięcie i zmianę koloru włosów. Tak oszpeconej Książkiewicz jeszcze nie widzieliście!

Bardzo sie cieszę bo właśnie zaczęliśmy zdjecia do filmu Cypriana Olenckiego „Furioza” . Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach ...Bardzo chciałam podziękować wszystkim którzy pomogli mi w kilku miesięcznych przygotowanaiach i wraz ze mna zbudowali postać Dzikiej z która juz zdążyłam sie bardzo polubić . Dziekuje Cyprian Olencki - podpisała zdjęcie z planu aktorka.

Małgorzata Kożuchowska szokuje wyglądem na planie nowego filmu Patryka Vegi! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obok Weroniki Książkiewicz w filmie "Furioza" zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego i Witolda Wielińskiego. Nowa produkcja Cypriana T. Olenckiego ma zadebiutować w polskich kinach jesienią 2019 roku. W galerii możecie zobaczyć, jaką metamorfozę przeszła Weronika Książkiewicz, czyli filmowa Dzika.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w 2018 roku głośno było o metamorfozie Małgorzaty Kożuchowskiej do roli w filmie "Plagi Breslau" Patryka Vegi. Aktorka zagrała wtedy policjantkę rozwiązującą zagadkę makabrycznych zabójstw. Kożuchowska w filmie wystąpiła bez makijażu, z przyciemnionymi włosami i wygoloną z jednej strony głową.

Komentarze

Skomentuj
  • Pola 49 (gość)

    Książkiewicz to aktorka a nie długie blond włosy.

    12.06.2019 14:59
  • Kasia (gość)

    Oszpeciła się ? Ona obciela włosy, od kiedy to oznacza oszpecenie? To w waszym mniemaniu każda kobieta w krótkich włosach jest brzydka ?

    12.06.2019 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×