"Futro z misia". Obsada filmu "Chłopaki nie płaczą" znowu na planie! Kogo zagra Sławomir Zapała?

Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Plejada gwiazd w komedii o przekręcie prawie doskonałym.

Multimedia

Zakończył się pierwszy etap zdjęć do filmu "Futro z misia" w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego. W produkcji zobaczymy plejadę gwiazd, między innymi Michała Milowicza, Olafa Lubaszenkę, Cezarego Pazurę, Mirosława Zbrojewicza, Izabelę Miko, Przemysława Sadowskiego, Piotra Gąsowskiego, a także Sławomira Zapałę i Bohdana Łazukę. Autor "Miłości w Zakopanem" pojawi się w brawurowej roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków. Ekipa ostatnie dwa tygodnie spędziła w Zakopanem, dalszy etap realizacji produkcji przeniósł się do Tczewa.

Ruszyły zdjęcia do kontynuacji "Chłopaki nie płaczą"! Reżyseruje Michał Milowicz! Kto w obsadzie?Zobacz więcej

"Futro z misia" - o czym jest?

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości "trawką"…

Premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok.

Metamorfoza Olafa Lubaszenki! Aktor schudł aż 40 kilogramów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×