"Futro z misia" online. Film Michała Milowicza już w Internecie! Gdzie oglądać film utrzymany w duchu "Chłopaki nie płaczą"? Jacek Kopczyński opowiada o produkcji!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie zdążyły w kinie obejrzeć filmu Michała Milowicza pt. "Futro z misia". Duchowy spadkobierca filmu "Chłopaki nie płaczą" właśnie trafił na platformy VOD!

Multimedia

"FUTRO Z MISIA" ONLINE

"Futro z misia" jest już dostępne w Internecie. Film Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego można znaleźć m.in. na platformie Canal+, Player+, UPC, Orange, Vectra, a także na platformie CINEMAN dostępnej w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast.

"Futro z misia" to komedia utrzymana w stylu kultowego obrazu "Chłopaki nie płaczą". Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy, jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka?

"Futro z misia". Udana próba nawiązania do kultowych "Chłopaki nie płaczą" i "Poranku kojota"? Jaki jest nowy film Michała Milowicza?Zobacz więcej

No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości "trawką"...

W obsadzie filmu "Futro z misia" znaleźli się Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Michał Milowicz, Mirosław Zdrojewicz, Sławomir Zapała, Izabela Miko, Krzysztof Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska, Edward Lubaszenko, Piotr Gąsowski, Bohdan Łazuka, Jacek Kopczyński, Krzysztof Kiersznowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Marek Siudym, Grażyna Zielińska.

SPRAWDŹCIE, CO O FILMIE POWIEDZIAŁ NAM JACEK KOPCZYŃSKI!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO (gość)

    WYSTAPI

    06.05.2022 10:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×