"Futro z misia". Wiemy, gdzie Michał Milowicz kręci swój debiutancki film! Kiedy premiera?

Michał Milowicz niedawno rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu „Futro z Misia”, którego jest jednocześnie reżyserem. Pierwsze kadry postanowiono nagrywać w Zakopanem, w tamtejszym hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Jak wyglądała praca na planie?

Multimedia

"FUTRO Z MISIA" - KIEDY PREMIERA?

W najnowszej komedii obok Michała Milowicza widzowie będą mogli zobaczyć całą plejadę gwiazd, między innymi Olafa Lubaszenkę, Cezarego Pazurę, Mirosława Zbrojewicza, Izabelę Miko, Przemysława Sadowskiego, Piotra Gąsowskiego, a także Sławomira Zapałę i Bohdana Łazukę.

Malownicze Zakopane, a dokładnie teren hotelu Mercure Kasprowy, to miejsce jednych z pierwszych zdjęć na planie sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym, które rozpoczęto z końcem czerwca. „Futro z Misia” to komedia, której akcja będzie toczyć się, m.in. w Zakopanem, którego krajobraz tak bardzo oczarował reżysera.

Obsada filmu "Chłopaki nie płaczą" znowu na planie! Kogo zagra Sławomir Zapała?Zobacz więcej

Przed rozpoczęciem zdjęć ekipa poszukiwała miejsca, które będzie wyjątkowe, ale też zachwycające pod względem architektury. Jednocześnie musiało charakteryzować się luksusem i komponować się z usposobieniem bohaterów. W filmie oprócz Zakopanego pojawią się również Warszawa, Szczecin oraz Tczew. „Futro z Misia” będzie komedią gangsterską utrzymaną w charakterze lat 90. XX wieku.

Data premiery filmu nie została jeszcze ujawniona. Nad scenariuszem, oprócz Michała Milowicza, pracowali również Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko oraz Kacper Anuszewski. Za produkcję filmu odpowiada Sky Map Production, należący do Michała Milowicza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×