"Futro z misia". Zwiastun nowej komedii gangsterskiej z obsadą "Chłopaki nie płaczą"! Będzie hit czy kit?

Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milo­wicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbroje­wicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Zobacz zwiastun nowego filmu "Futro z misia"!

Multimedia

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy, jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po co gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie.

Obsada filmu "Chłopaki nie płaczą" znowu na planie! Kogo zagra Sławomir Zapała?Zobacz więcej

W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości "trawką"…

"Futro z misia" - zwiastun

Plejada gwiazd w sensacyjnej komedii o przekrę­cie prawie doskonałym. Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków. "Futro z misia" wejdzie na ekrany kin 25 grudnia 2019 roku.

Cezary Pazura i Przemysław Sadowski na planie reżyserskiego debiutu Michała Milowicza! Dostaniemy kontynuację "Chłopaki nie płaczą"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×