"Gabinet numer 5". Nowy polski serial medyczny już od września w TV4! O czym będzie?

Już we wrześniu pojawią się pierwsze odcinki serialu "Gabinet numer 5" z Tomaszem Sobczakiem w roli głównej! Sprawdź, co już wiadomo o nowej produkcji!

Multimedia

"Gabinet numer 5" odcinek 1. już w środę 4.09.2019 o godz. 21:30 w TV4! - sprawdź program TV

Stacja TV4 słynie z popularnych seriali kryminalnych. To właśnie tam możemy oglądać takie seriale jak "Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny". Teraz stacja postanowiła sięgnąć po tematykę medyczną!

Czwórka kręci nowy serial! W obsadzie Karol Strasburger i Aleksandra Szwed!Zobacz więcej

Serial "Gabinet numer 5" będzie opowiadał o pracownikach i pacjentach lokalnej przychodni w miejscowości Bolesna. Głównym bohaterem serialu będzie doktor Adam Domański (w tej roli Tomasz Sobczak), który właśnie zacznie pracę w placówce. Nowy lekarz szybko da się poznać jako świetny diagnosta i bezceremonialnie szczery arogant, budząc konsternację wśród pacjentów i w zespole pracowników placówki.

Sytuację bohaterów serialu dodatkowo skomplikuje tajemnicza śmierć jednego z pacjentów i morderstwo, które ktoś popełni w mieszkaniu Domańskiego. W przychodni pojawi się policja, która będzie miała przed sobą dwa bardzo skomplikowane śledztwa. Pierwszy sezon ma składać się łącznie z 13 trwających godzinę odcinków, które będą emitowane co tydzień.

Serial TV4 popularniejszy niż "Big Brother"! Będzie 7. sezon produkcji! Kiedy nowe odcinki?Zobacz więcej

Za nowy serial odpowiadają twórcy serialu "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny", czyli Przemysław Hoffmann (scenarzysta), Wojciech Todorow (reżyser) i Monika Galliot Salińska (producent). W pozostałych rolach obsadzono Sylwestra Maciejewskiego ("Ranczo", "Pieniądze to nie wszystko"), Natalię Lesz ("Tancerze"), Martę Król ("Lekarze na start"), Damiana Kuleca ("Korona królów"), Annę Szymańczyk ("Pierwsza miłość", "Przystań") i Jolantę Niedźwiecką ("Botoks"). Ponadto gościnnie w serialu pojawią się także Grażyna Zielińska, Rafał Cieszyński i Ryszard Rembiszewski.

Pierwszy odcinek serialu "Gabinet numer 5" pojawi się już 4 września 2019 roku, a serial będzie emitowany w każdą środę o godzinie 21:30 na antenie TV4!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×