"Gabinet numer 5". Rafał Cieszyński ofiarą kobiecej perfidii w serialu TV4! [CO SIĘ WYDARZY]

Rafała Cieszyńskiego - popularnego aktora filmowego, teatralnego i telewizyjnego, miłośnikom seriali doskonale znanego z takich produkcji jak „Pierwsza miłość” czy „Ojciec Mateusz” - zobaczymy w nowej roli już jutro o 21.30 w najbliższym odcinku „Gabinetu numer 5” w Czwórce.

Multimedia

"Gabinet numer 5" odcinek 12. w środę, 20.11.2019 o godz. 21:30 w TV4! - sprawdź program TV

W serialu o znakomitym lecz dość nonszalanckim w obyciu lekarzu, Adamie Domańskim (Tomasz Sobczak) - który na ostrym życiowym zakręcie, zmagając się z własną chorobą, wylądował w prowincjonalnej przychodni - Rafał Cieszyński zagra Marcina Koniecznego, zabiegającego o względy doktor Basi Targalskiej (Marta Król). Ku zaskoczeniu samej Basi, jej nowy wielbiciel dowie się, że ma poważnego rywala w osobie Domańskiego...

Wszystko zacznie się, gdy Marcin pewnego dnia pojawia się w przychodni w Bolesnej, gdzie krzyżują się drogi bohaterów serialu: lekarzy, pacjentów, okolicznych mieszkańców, a czasem przyjezdnych. Jego odwiedziny w gabinecie doktor Targalskiej nie do końca wypadną po jego myśli, ale niezrażony okolicznościami i faktem, że Basia nie rozpoznała w nim szkolnego „przyjaciela” swojego poległego w Afganistanie męża, Marcin przychodzi z kolejną wizytą – tym razem do domu Targalskich.

Ryszard Rembiszewski jako nieprzytomnie zakochany romantyk!Zobacz więcej

Nie wydaje się jednak, by był w stanie odczytać – a nawet dostrzec – subtelne sygnały, jakie daje mu Basia. Przekonany o swoim nieodpartym uroku postanawia oczarować zarówno ją, jak i jej teściową (Elżbieta Kamińska), dla której będzie to okazja by wykazać się fantazją i… perfidią.

Na co w głębi duszy liczy Marcin? Jak zakończy się jego wizyta u pań Targalskich? Czym zaskoczy wszystkich teściowa Basi? I jak wypadnie Rafał Cieszyński w brawurowej komediowej roli?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×