"Gabinet numer 5” to polski "Dr House"? Czwórka zapowiada nowy serial medyczny z Tomaszem Sobczakiem w roli głównej!

Nowy serial Czwórki „Gabinet numer 5” to pełna ironicznego humoru, a jednocześnie dramatycznych sytuacji, nietypowa historia o lekarzach, pacjentach i mieszkańcach małego miasteczka Bolesna, których drogi przecinają się w miejscowej przychodni. Czy to polska odpowiedź na "Dr House'a"?

Multimedia

"Gabinet numer 5" odcinek 1. w środę 4.09.2019 o godz. 21:30 w TV4! - sprawdź program TV

Bohater nowego serialu „Gabinet numer 5”, Adam Domański (w tej roli Tomasz Sobczak) w niczym nie przypomina lekarzy z popularnych polskich produkcji. Jest arogancki, ironiczny i bezczelny, bezceremonialnie kpi sobie z otoczenia i robi wiele, by wszyscy mieli go za „buca”, a jednak trudno się oprzeć przekornemu charakterowi tej postaci. Daleko mu też do zdrowego, lub choćby uporządkowanego trybu życia – balansuje na krawędzi, romansuje z mężatką, traci dach nad głową, kłamie, pali, nie ma grosza przy duszy, unika zatrudnienia i ani myśli postępować jak inni.

Natalia Lesz kochanką sfrustrowanego lekarza w nowym serialu TV4! Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Nawet kiedy ląduje na ulicy, bez pracy i pieniędzy, za to twarzą obitą w wyniku niespodziewanej konfrontacji z mężem swojej kochanki depczącym mu po piętach - choć to i tak najmniejsze z jego problemów - stawia światu czoła z hardym uśmiechem. Pozostaje outsiderem, chociaż jest świetnym diagnostą o ogromnej wiedzy i kompletnie nie odnajduje się w przychodni pełnej płaczących dzieci, utyskujących pacjentów i lamentujących staruszków.

10 najlepszych momentów z serialu z Hugh Lauriem w roli głównej!Zobacz więcej

Nowy serial Czwórki „Gabinet numer 5” to pełna ironicznego humoru, a jednocześnie dramatycznych sytuacji, nietypowa historia o lekarzach, pacjentach i mieszkańcach małego miasteczka Bolesna, których drogi przecinają się w miejscowej przychodni. Każda z postaci skrywa jakąś tajemnicę i drugą twarz, która często również okazuje się nie do końca prawdziwa, a w miarę rozwoju fabuły i odkrywania kolejnych kart poszczególne wydarzenia nabierają nowych, zaskakujących znaczeń.

Czy "Gabinet numer 5” to polski "Dr House"! Przekonamy się już niebawem! Premierowy odcinek serialu już w środę 4.09.2019 o godz. 21:30 w TV4!

Zobacz galerię

Kim jest Domański - bohater nowego serialu Czwórki „Gabinet numer 5”?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×