Gabrysia Raczyńska, czyli Basia z "M jak miłość" zagra w "Prokuratorze"

10-letnia Gabrysia Raczyńska rozwija swoją aktorską karierę. Wkrótce pojawi się aż w dwóch nowych rolach, w tym w serialu "Prokurator".

Multimedia

Gabrysia Raczyńska znana jest widzom przede wszystkim jako Basia z ''M jak miłość''. Jesienią 2015 r. pojawi się jednak w nowych wcieleniach. Niedawno pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku, że wakacje spędza na planie nowego serialu TVP, "Prokurator". "Właśnie jestem na planie nowego serialu "Prokurator". Pozdrowienia!" - napisała młoda aktorka.

CZYTAJ TAKŻE: JACEK KOMAN JAKO "PROKURATOR" W NOWYM SERIALU TVP2 [ZDJĘCIA] "PROKURATOR" - NOWY SERIAL KRYMINALNY Z CIELECKĄ, KOMANEM I ZIELIŃSKIM

"Prokurator" będzie miał 10 odcinków. W każdym poznamy historię jednego śledztwa, prowadzonego przez prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman) i jego partnera, Witolda Kielaka (Wojciech Zieliński). Współpracować będą z pracownicą policyjnego laboratorium Ewą Sidlecką (Magdalena Cielecka). Nadzór nad śledztwami sprawuje natomiast szefowa prokuratury rejonowej Janina Chorko (Dorota Kolak). W serialu pojawią się również m.in. Magdalena Turczeniewicz, Małgorzata Buczkowska, Karolina Kominek, Janusz Michalski, Mirosław Haniszewski, Tomasz Sapryk, Marta Ścisłowicz, Paweł Tomaszewski i Lech Mackiewicz.

W jesiennej ramówce TVP2 znajdzie się także nowy sezon "Rodzinki.pl", w którym także zobaczymy Gabrysię. Kogo zagra? Przekonamy się już wkrótce! Dodatkowo, wciąż będzie można śledzić losy rezolutnej Basi w "M jak miłość". Jesień będzie bardzo interesująca!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×