gal gadot

"Wonder Woman 1984". Kontynuacja hitu z Gal Gadot w USA trafi do kin i na HBO Max. W Polsce film trafi na HBO GO?

Film "Wonder Woman 1984" to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Data premiery kontynuacji hitu z Gal Gadot w roli głównej była już przekładana, ale finalnie producenci postanowili, że film w USA widzowie będą mogli obejrzeć równocześnie w kinach, jak i na platformie HBO Max! Jak to będzie wyglądać w Polsce? Film trafi na HBO GO?

23.11.2020Wonder Woman 1984

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bezcelowe starcie wkurzonego nietoperza z nielegalnym kosmigrantem [RECENZJA]

Płacz i lament, jaki zalał Internet w 2013 roku na wieść o tym, że Ben Affleck przywdzieje kostium Batmana z dzisiejszej perspektywy jest jeszcze śmieszniejszy niż ówcześnie. Niektórzy fani DC Comics krwiożerczo rzucili się na urodzonego w 1972 roku aktora, za wszelką cenę chcąc udowodnić, że nie pasuje do tej roli. Po projekcji „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” zapewne będą mieli nietęgie miny, gdyż affleckowski Mroczny Rycerz jest nie tylko świetny, ale niestety jest również jedynym w pełni udanym elementem nowego filmu Zacka Snydera.

30.06.2018Recenzje

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×