Gala French Touch 2021. Carla Bruni, Barbara Pravi i polskie gwiazdy razem na scenie! Spektakularny show w TVP2

Gala French Touch to wielkie widowisko, które celebruje przyjaźń polsko-francuską. Spektakularny show transmitowany na żywo z Teatru Wielkiego w Warszawie pokaże TVP2. Na scenie wystąpią francuskie i polskie gwiazdy. Jakie atrakcje czekają na widzów?

Multimedia

Gala French Touch 2021 w TVP2

Gala French Touch to show na cześć Francji z udziałem fantastycznych gości. Na scenie w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie spotykają się gwiazdy z obu krajów, aby celebrować przyjaźń polsko-francuską. Tego wieczoru wystąpią francuscy artyści m.in. Carla Bruni, Barbara Pravi, Kendji Girac, Imany. Polskę reprezentować będą Cleo, Roksana Węgiel, Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski czy Rafał Brzozowski.

Artyści zaśpiewają swoje największe przeboje i znane francuskie piosenki, a muzyczne duety dopełnią pokazy mody i tańca, rozmowy z ceniony francuskimi twórcami.

Gala French Touch jest zwieńczeniem świętowania dni francuskich w Polsce. Akcja ma zachęcić Polaków do odkrywania francuskiej kultury, mody, kuchni i lokalnych produktów. To także inicjatywa mająca na celu zacieśnianie przyjacielskich więzi między Polską a Francją oraz budowę mostów łączących oba państwa, opartych na mocnych fundamentach szeroko pojętej kultury. Podczas gali zostanie wręczona nagroda Marianne d'Honneur dla wyjątkowej osobistości. Takie wyróżnienie w poprzednich latach odebrali m.in. Andrzej Seweryn, Wojciech Pszoniak.

Show poświęcony francuskiej kulturze, sztuce i modzie otworzy wyjątkowy pokaz teatralny Paradise Latin.

Gospodarzami tegorocznej Gali French Touch są Agata Konarska i Tomasz Kammel. Podczas wydarzenia zbierane są środki na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego CSK MSWiA w Warszawie.

Galę French Touch na żywo można oglądać w czwartek, 28 października o godz. 20.45 w TVP2. Zapis imprezy dzień później, o godz. 23:15 również na antenie telewizyjnej Dwójki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×