Gala jubileuszowa "M jak miłość" - "1000 razy M jak miłość"

Z okazji 1000. odcinka serialu TVP2 pokaże galę jubileuszową "M jak miłość". Co nas czeka podczas "1000 razy M jak miłość"?

Multimedia

Popularny serial "M jak miłość" po raz tysięczny na antenie! Twórcom "M jak miłość" udała się rzecz - wydałoby się - niemożliwa trafili w gusta większości Polaków, niezależnie od wieku, wykształcenia czy miejsca zamieszkania. Od 2000 roku miliony widzów z zapartym tchem śledzą losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków, cieszą się ich szczęściem, dzielą ich troski. Bądźmy z naszymi bohaterami w tym wyjątkowym dla nich momencie!

Z okazji 1000. odcinka "M jak miłość" TVP przygotowała specjalną galę jubileuszową "1000 razy M jak miłość", w której wezmą udział aktorzy i twórcy serialu.

Podczas uroczystej gali nie zabraknie wielu powodów do wzruszeń, wspomnień. Czeka nas również wiele niespodzianek. Aktorzy serialu odbiorą nagrody w pięciu kategoriach m.in. dla najpiękniejszej pary młodej, za najbardziej spektakularną zdradę czy namiętny pocałunek. Koncert ubarwią rozmowy z aktorami o przyszłości ich wątków w serialu opowiedzą o przyszłości bohaterów.

Jubileusz uświetnią swoimi występami Edyta Bartosiewicz, Edyta Górniak i Ania Dąbrowska. Kabaret Moralnego Niepokoju przygotuje na tę okazję specjalne wydanie posiedzenia rządu, dotyczące niesłabnącej popularności serialu "M jak miłość".

Gala jubileuszowa "1000 razy M jak miłość" w poniedziałek 2.09.2013 na TVP o 20:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×