Gala Mistrzów Sportu 2017. Transmisja TV w Polsacie! Kiedy oglądać? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gala Mistrzów Sportu 2017 już 6 stycznia! Finał Plebiscytu Przeglądu Sportowego, podczas którego dowiemy się, który polski sportowiec otrzyma tytuł najlepszego, będzie transmitowany przez Telewizję Polsat.

Multimedia

Gala Mistrzów Sportu 2017 w sobotę, 6.01.2018 o godz. 20:20 w Polsacie!

Nowy rok 2018 rozpoczniemy w doborowym towarzystwie największych gwiazd polskiego sportu. Podczas Gali Mistrzów Sportu, którą Polsat i Polsat Sport pokażą 6 stycznia, poznamy laureatów 83. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca Balu Mistrzów Sportu Polski 2017 roku.

Głosować można tradycyjną metodą – przez dołączony do papierowego wydania "Przeglądu Sportowego" i "Faktu" kupon, za pośrednictwem naszego serwisu specjalnego plebiscyt.przegladsportowy.pl oraz strony polsatsport.pl. Ponadto możliwe jest też głosowanie za pomocą SMS już od pierwszego dnia Plebiscytu.

Przypomnijmy, że najlepszym Sportowcem 2016 roku wybrana została Anita Włodarczyk, wcześniej byli to Robert Lewandowski, Kamil Stoch i pięć razy z rzędu Justyna Kowalczyk. W tym roku nominowanych jest 20 sportowców, w tym m.in. Paweł Fajdek, Pior Żyła, Kamil Glik, Łukasz Kubot, Robert Lewandowski, Joanna Jędrzejczyk czy Kajetan Kajetanowicz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Andzia (gość)

    Wygrał Stoch a w studio była Lewandowska..Co to ma znaczyc co nie mieli materiału o Kamilu wstyd

    06.01.2018 22:48
  • 666 (gość)

    Rydzyk bo najlepiej biega za kasą.

    06.01.2018 14:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×