Gala Mistrzów Sportu 2019. Wpadka Polsatu w czasie łączenia z Kamilem Stochem? Widzowie są bezlitośni! [WIDEO]

Za nami Gala Mistrzów Sportu, w czasie której rozstrzygnięty został 84. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego polskiego sportowca 2018 roku. Pod koniec transmisji z uroczystości doszło do małej wpadki. Widzowie są oburzeni!

Multimedia

Gala Mistrzów Sportu 2019 - wpadka Polsatu

Uroczysta Gala Mistrzów Sportu 2019 odbyła się w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Imprezę, w czasie której rozstrzygnięto 84. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego polskiego sportowca 2018 roku, poprowadzili Paulina Chylewska i Jerzy Mielewski. Wszystko transmitowane było przez Polsat i Polsat Sport. Tuż pod koniec gali doszło do wpadki, przez którą widzom puściły nerwy.

Bartosz Kurek sportowcem roku! Na gali żony Stocha i Lewandowskiego. Kto jeszcze? [GALERIA]Zobacz więcej

Spośród trzech najlepszych sportowców wyłonionych w czasie plebiscytu, tylko jeden z nich był obecny na gali. Nagrodę dla zajmującego trzecie miejsce kapitana Reprezentacji Polski Siatkarzy Michała Kubiaka odebrał kolega z drużyny, Krzysztof Ignaczak. Drugie miejsce zajął jedyny i niepowtarzalny Kamil Stoch, który bierze właśnie udział w Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Zamiast niego, na scenie pojawiła się jego żona, Ewa Bilan-Stoch, która po raz kolejny godnie reprezentowała męża. Najlepszym sportowcem 2018 roku okazał się siatkarz Bartosz Kurek. Po jego wystąpieniu przyszedł czas na to, aby ponownie pokazali się wszyscy laureaci. Wtedy też, nagle, prowadząca Paulina Chylewska ogłosiła, że nastąpiło połączenie z Kamilem Stochem.

Po zakończeniu gali, w Internecie zawrzało. Oprócz głosów zarzucających organizatorom stronniczość, pojawiły się także słowa żalu związane z tym, że Stoch nie mógł skończyć wypowiedzi. W komentarzach czytamy:

Oszustwo i tylko oszustwo. Jak moze nie wygrać człowiek, który wygrał wszystko?! Brawo dla żony Stocha za wyliczenie wszystkich zwycięstw! Jak mozna bylo przerwac mu wypowiedź! Kamil jestes najlepszy!

Kamil i tak jesteś mistrzem! (...) Kurkowi ciągle mowili, że ma dużo czasu, a Kamila wyciszyli, bo reklamy. Nie popisał się Polsat!

To nie była dyscyplina Polsatu dlatego nie wygrał Kamil, Bardzo mi przykro z tego powodu. Dla mnie 1 miejsc dla Kamila. Mistrz jest jeden!

Brawo dla Adama Bieleckiego i chłopaków oraz Andrzeja Bargiela! To co robicie w górach jest niezwykłe. A akcji z Kamilem Stochem to nawet szkoda komentować, telewizja dała popis, nie ma co... Wstyd...

Żeby tak przerwac Kamilowi i nie dać nam widzom radości z końcówki gali. Wsytd Polsat wstyd.

Anna Lewandowska i Ewa Bilan-Stoch zachwyciły na balu. Żony na medal! [GALERIA]Zobacz więcej

O co chodzi? Najlepszy polski skoczek narciarski pojawił się na ekranie i po małych problemach z łącznością zaczął dziękować za wsparcie sponsorom oraz wszystkim bliskim mu osobom. W pewnym momencie prowadzący przerwali Kamilowi i zapowiedzieli występ Mateusza Ziółko, który zaśpiewał "We are the champions". Widzowie nie usłyszeli jednak całego utworu, bo transmisja zakończyła się po kilku pierwszych taktach. Internauci odnoszą się też do słów Pauliny Chylewskiej, która w czasie, gdy na scenie była Ewa Bilan-Stoch zapytała, czy Kamil był zawiedziony, gdy zajął 4. miejsce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Godziuś (gość)

  Wygrana należała się najlepszej na świecie młociarce. Lewandowski niczym dla Polski się nie zasłużył. Jego niech chwalą niemcy.

  14.01.2019 12:38
 • Kibic (gość)

  Chylewska porażka!!! ŻENADA!! w rozmowie z Panią Stoch.

  11.01.2019 19:18
 • beta (gość)

  Czy Polsat umie prowadzić w ogóle programy rozrywkowe, p. Chylewska w TVP była jakas normalna, a teraz tam przechodzi tortury oczywiście narzucone przez progukcje-kasa, kasa, kasa reklamy, reklamy, reklamy, a gdzie najlepsz sportowiec Kamil Stoch- wstyd,

  08.01.2019 11:35
 • GośćMaria (gość)

  Największe osiągnięcia sportowe 2018 to Kamil nie można porównać do siatkarzy którzy zdobyli 1 medal. To jest ewidentny przekręt. Jak został potraktowany sam Kamil obrzydliwie zrobił Polsat. Przed ogłoszeniem 2 najlepszych mieli tyle czasu od reżysera że tak kręcili że słuchać się ich niechciało. Nie wiedzieli jak to ogłosić że Kamil drugi. Ale my wiemy był pierwszy najlepszy sportowiec 2018.

  08.01.2019 00:21
 • Jerzy B. Gdynia (gość)

  Szanowny Panie Dyrektorze Kmita, dlaczego nie zostali zaproszeni na Galę Mistrzów Sportu dawni mistrzowie olimpijscy w siatkówce z Montrealu z 1976 roku oraz mistrzowie świata z Meksyku z 1974 roku tacy jak: Edward Skorek, Stanisław Gościniak, Ryszard Bosek, Tomasz Wójtowicz, Mirosław Rybaczewski i inni ze "złotej" drużyny Huberta Wagnera? Chciałbym przypomnieć, że Stanisław Gościniak został uznany MVP mistrzostw świata w Meksyku a Tomasz Wójtowicz to legenda światowej siatkówki, złoty medalista olimpijski, złoty medalista mistrzostw świata, zdobywca PEMK, oraz wielu innych tytułów jako zawodnik klubowy i reprezentant Polski, uznany za jednego z najlepszych zawodników w historii siatkówki. ZAWODNIK - LEGENDA, nominowany do grona najlepszych ośmiu siatkarzy świata i amerykańskiej galerii siatkarskich sław - VOLLEYBALL HALL OF FAME. O tym powinien Pan dokładnie wiedzieć, jako, że p. Tomasz Wójtowicz jest pracownikiem redakcji sportowej Polsatu, której jest Pan dyrektorem. Uważam, że to p. Tomasz Wójtowicz powinien wręczyć nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w plebiscycie Przeglądu Sportowego p. Bartoszowi Kurkowi. Panie Dyrektorze - dla Pana "czerwona kartka". Z poważaniem, Jerzy B.

  07.01.2019 12:47
 • ech (gość)

  pani Ewa niech się przestanie lansować na mężu, bo to on jest bohaterem, a nie ona...na pewno chce być kolejną celebrytką?

  07.01.2019 08:02
 • gosc (gość)

  1974r. ,,Futbol, futbol... --- Marylo -Wstyd , wstyd, wstyd, żenada!!! / nadal szukasz sponsorów???/ Oddaj Swoją gażę tym, którzy na to zasłużyli ___PRAWDZIWYM SPORTOWCOM np. siatkarzom itp. Dno, serdeńko, dno!!!

  06.01.2019 21:30
 • MIK (gość)

  Pani Chylewska pokonana kulturą Pani Ewy Stoch

  06.01.2019 21:09
 • zniesmaczona machlojkami (gość)

  Wybór sportowców sterowany przez stację Polsat, czuć to na odległość. Kamil miał za 2018 rok największe osiągnięcia. Stacja Polsat wypacza sport, więc niech się wycofa z tej imprezy. A kto wygrał BMW? Tajemnica???

  06.01.2019 19:29
 • pytek (gość)

  Dlaczego nie wygrał Kubica, pytam poważnie ?

  06.01.2019 17:10
 • Mery (gość)

  Kamil najlepszy a Ewa Stoch klasa piękna mądra .Prowadzący do kitu wstyd i jeszcze raz wstyd.

  06.01.2019 16:52
 • Zniesmaczona (gość)

  Komentarze zbyteczne, my widzowie i kibice wiemy swoje, Kamil PIERWSZE MIEJSCE i koniec tematu. Coraz większą żenadą, brakiem kultury i profesjonalizmu stają się prowadzący tego typu imprezy. Nie wspomnę już o dziennikarzu, który po konkursie narciarskim, w którym miejsce na podium zajął Piotr Żyła zadał zaskakujące i co najmniej dziwne pytanie pozostałym naszym skoczkom " co by zabrali Piotrkowi aby mieć taką formę". Widać było zdziwienie w oczach skoczków, że w ogóle komuś mogło przyjść do głowy zadanie takiego pytania, ale jak przyszło na prawdziwych sportowców z odpowiedzią nie mieli większego problemu ku zaskoczeniu dziennikarza. Gdyby byli na tyle ironiczni skomentowali by takie zapewne zupełnie inaczej, że np. trzeba Piotrkowi zabrać skarpetki. Brawo Kamil, brawo nasza drużyno!!!!

  06.01.2019 15:40
 • mimo pewnych niedociągnięć gala miała chwilami bardzo ładny emocjonalnie charakter,a odkąd jest w Polsacie ma też wydaje się szersze spojrzenie na sport (gość)

  Gratuluję wszystkim nominowanym i laureatom. Przede wszystkim tym, którzy znaleźli się na podium. Mogłyby to śmiało być trzy równorzędne pierwsze miejsca. Gratulacje oczywiście dla tryumfatora Bartosza Kurka (aż dziwne,że na przestrzeni tylu lat to dopiero pierwsze zwycięstwo siatkarza), choć przyznam szczerze, że w pierwszej chwili ostateczny werdykt mnie zaskoczył. Kamil Stoch w minionym roku miał jeszcze większe sukcesy niż w poprzednim, a jednak nie wygrał. Trochę żal, zwłaszcza w kontekście tych wszystkich wygranych przez niego imprez, które wymieniła żona Kamila (nie uważam tego za zarozumiałość, a raczej za dobrze rozumianą dumę z męża i jego osiągnięć oraz zwyczajną chęć, aby był w pełni doceniany za swą ciężką pracę). Równocześnie jednak rozumiem ostateczny wynik. Doceniono bowiem powrót Bartosza Kurka na szczyt po słabszym okresie kariery. Taki powrót to duży, trudny do osiągnięcia wyczyn. Podobnie zresztą jak w przypadku Michała Kubiaka poprowadzenie drużyny do MŚ walcząc z własnymi kłopotami zdrowotnymi. Dlatego uważam, że mogły być trzy równorzędne pierwsze miejsca, albo choć dwa. Szkoda natomiast, że Kamilowi nie dano dokończyć wypowiedzi. Wiadomo, że transmisja telewizyjna ma swoje ograniczenia, ale jakoś tak odrobinę nietaktownie to wyszło. Można było tego uniknąć np. łącząc się z Kamilem tuż po ogłoszeniu, że zajął 2 miejsce, a nie na koniec gali. Zwłaszcza, że Panowie wręczający 2 najistotniejsze statuetki powiedzieli, że jest dużo czasu. I to właściwie moim zdaniem oni wprowadzili zamieszanie, bo tak się rozgadali jakby zapomnieli, że to nie oni mają być w centrum zainteresowania. Gdyby tak zrobiono wówczas i Bartek byłby wypowiadając się jako ostatni, w należnym mu z racji wygranej centrum uwagi. Godne podziwu jest to jak pięknie o Kamilu wypowiedział się Bartek. Klasa. P.S. Tak na marginesie, świetną wiadomością ogłoszoną na gali było to, że w zbliżającej się edycji Tańca z gwiazdami wystąpi Joanna Mazur-niewidoma laureatka plebiscytu z minionego roku w kat. Sportowiec niepełnosprawny. Po raz pierwszy usłyszałam o niej gdy zdobyła złoty medal na lekkoatletycznych MŚ niepełnosprawnych w biegu na 1500 m. Potem była absolutnie zasłużona statuetka na Gali Mistrzów Sportu oraz reportaż o niej w pr. Super Ludzie. Będzie więc komu kibicować w Tańcu z gwiazdami. Fantastycznie byłoby gdyby jej partnerem w pr. został Stefano Terrazzino. Ma on już doświadczenie w pracy z partnerkami, które są wyzwaniem. Może perspektywa pracy z Joanną przekona Stefano do powrotu do TzG. Byłoby super. Stefano mógłby się stać w tym programie "tancerzem do zadań specjalnych" w dobrym znaczeniu oczywiście. Tak jak kiedyś bywało wśród tancerek z Magdą Soszyńską. Myślę, że po sukcesie z Iwoną Cichosz mógłby się tego podjąć tym bardziej, że taka współpraca może go rozwijać, a przecież o to najbardziej mu chodzi. Nie bez znaczenia jest także to, że choć Joanna będzie pierwszą niewidomą uczestniczką TzG to jednak w innych krajach tak już bywało. Choćby właśnie w jednej z niemieckich edycji pr. Wówczas tańczyła tam także niewidoma dziewczyna. A co istotne było to w edycji, w której brał udział także Stefano. Co prawda nie tańczyli razem, ale styczność, choćby minimalna, z taką sytuacją jest już dobrą podstawą do ewentualnej współpracy Joanny i Stefano. Wszystko jest jeszcze możliwe... A powrót Stefano na parkiet TzG z pewnością na nowo podniósłby zainteresowanie programem i jego poziom. Osobiście bardzo liczę na to ostatnie jak i niezmiennie na powrót Stefano.

  06.01.2019 14:12
 • czarek1979 (gość)

  "Żona od K. Stocha naturalne piękno, ale dlaczego żona R. Lewandowskiego taka brązowa jest???"-ciekawski- napisz jedno czy ciężko się skupić na temacie dyskusji? Tu jest wątek o Kamilu i Bartoszu, a Ty się rozwodzisz nad partnerkami... Ale wyjaśnię Ci dlaczego! Prawdopodobnie chodziła na solarium bądź to naturalna opalenizna po wspólnym wyjeździe na Sylwestra ze Szczęsnymi, może jakiś samoopalacz. Ludzie piszcie konstruktywnie, to co piszecie mija się z celem to jak pisać i porównywać żony naszych byłych prezydentów Panią Wałęsa do Pani Kwaśniewskiej lub Panią Komorowską do Pani Duda. A Kurkowi trzeba oddać jedno- wspaniały zawodnik jako indywidualista, a jednocześnie wielki kapitan drużyny i lider! A Wy piszecie żeby mu cokolwiek umniejszyć! Cieszę się, że mamy kilku wspaniałych sportowców, a że pierwsze miejsce na podium jest jedno, to taki jest sport! Dla mnie Wszyscy są zwycięzcami i szanuję ich jako Polak, a dalej się przekrzykujcie kto jest najlepszy!

  06.01.2019 14:11
 • brawa (gość)

  Chylewska urwała się z choinki i musiała z kartki powiedzieć to co jej kazano

  06.01.2019 13:45
 • czarek1979 (gość)

  Moim zdaniem słuszny wybór i popieram! Potrafił się zachować i docenił dokonania rywala (Kamila Stocha). Ale zbyt dużo tutaj zawiści wśród ludzi, którzy pisali wcześniej. Zamiast się cieszyć, że mamy wybitnych sportowców znów waśnie i spory. Ludzie tych dwóch dyscyplin i ludzi, którzy je uprawiają ciężko porównać bo są zbyt różne! Tak chcieli głosujący takie prawo demokracji. Zawistni -trzeba było więcej sms-ów wysyłać... a teraz marudzicie! Szacunek dla Bartosza jak i całej "Reprezentacji Polski" w siatkówce, Kamil- brawa dla Ciebie i za to co robisz! Z plebiscytami jak w sporcie 1-sze miejsce na podium jest tylko jedno! Gratulacje dla wszystkich sportowców!

  06.01.2019 13:29
 • Kibic sportowy (gość)

  Pani chylewska powinna już iść na emeryture, błąd za błędem lub jest sterowana przez pracodawcę. Moim zdaniem taka gala jest sterowana i powinna być zakończona. Krzywdzeni są prawdziwi najlepsi sportowcy. Kto otrzymał BMW? Gdzie sprawdzić. Przy takich machlojkach podejrzewam, że BMW to była ściema. Wszędzie nas nabijają w butelkę i nikt nie reaguje. Polsat przechyla się w stronę TVP niestety. Do Kamila , rób swoje w oczach prawdziwych kibiców jesteś najlepszym sportowcem za 2018 rok.

  06.01.2019 12:53
 • kicha (gość)

  Kurek wygrał dla tego ze Polsat sponsoruje siatkówkę a wygrana należała się Kamilowi

  06.01.2019 12:43
 • ciekawski (gość)

  Żona od K. Stocha naturalne piękno, ale dlaczego żona R. Lewandowskiego taka brązowa jest???

  06.01.2019 12:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×