Gala Mistrzów Sportu 2020. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zachwycili na ceremonii wręczenia nagród. Aktorka pożyczyła suknię od Sonii Bohosiewicz

Za nami Gala Mistrzów Sportu 2020, na której pojawili się także Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Para zachwyciła fotoreporterów i widzów. Aktorka zdradziła, że suknię na tę okazję pożyczyła od Sonii Bohosiewicz.

Multimedia

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na Gali Mistrzów Sportu 2020

Za nami uroczysta gala 85. Plebiscytu Przeglądu Sportowego na najlepszego polskiego sportowca 2019 roku. Galę poprowadzili Paulina Chylewska i Jerzy Mielewski, a całość transmitowana była przez Telewizję Polsat. Muzycznie czas umilali Kayah i Grzegorz Markowski.

Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy razem na gali! Błyszczeli na czerwonym dywanieZobacz więcej

Na Gali Mistrzów Sportu nie mogło zabraknąć sportowców i ich partnerów. Andrzej Wrona pojawił się z Zofią Zborowską, z którą wziął ślub w sierpniu 2019 roku. Para wyglądała olśniewająco i zachwyciła fotoreporterów, dziennikarzy i widzów. Aktorka zdradziła także, że piękną suknię na tę okazję pożyczyła od Sonii Bohosiewicz.

Uważam, że nie ma w tym nic złego, że pożyczyłam kieckę od Sońki i pokazałam się w niej wczoraj na Balu Mistrzów Sportu. Presja jaka jest wywierana na osoby publiczne, że mają „zaskakiwać stylizacjami”, za każdym razem nowymi oczywiście, jest dla mnie abstrakcją. 2 tygodnie przed balem pomyślałam sobie, że przecież gdybym była anonimowa to w ogóle nie przejmowałabym się takimi drobnostkami i założyła tę samą sukienkę co rok temu albo właśnie pożyczyłam od jakiejś koleżanki.

To on wygrał z Robertem Lewandowskim i został sportowcem roku 2019! Kto pojawił się na gali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło; x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×