Gala Woman Power. Jolanta Kwaśniewska zadała szyku! Kayah została zignorowana przez fotoreporterów! To "kara" za zachowanie podczas Polsat SuperHit Festiwal?

W Warszawie odbyła się Gala Woman Power. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet - Małgorzata Rozenek-Majdan, Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Ohme czy Laura Samojłowicz. Pojawiła się również Kayah, której fotoreporterzy najwidoczniej nie zapomnieli wybryku podczas Polsat SuperHit Festiwal.

Multimedia

Gala Woman Power. Kayah została zignorowana przez fotoreporterów

W Warszawie w hotelu Sheraton 30 września br. odbyła się Gala Woman Power. Wydarzenie poprowadził Zygmunt Chajzer wraz z redaktor naczelną magazynu CEOWORLD, dr Mileną Gołdą. Na imprezie nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet - pojawiła się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Ohme, Jolanta Kwaśniewska czy Laura Samojłowicz.

Życiowa tragedia sprawiła, że aktorka na długie lata wycofała się z show-biznesu. Co dziś u niej słychać?Zobacz więcej

Gośćmi specjalnymi byli między innymi Henryka Krzywonos i Beata Drzazga, które wystąpiły w panelach dyskusyjnych, zaś Kayah udzieliła wywiadu na scenie. Tematem przewodnim imprezy były m.in. możliwości kobiet na kierowniczych stanowiskach w branży fashion, beauty czy kulinarnej.

Kayah zignorowana przez fotoreporterów

Wygląda na to, że fotoreporterzy obecni na miejscu nie zapomnieli Kayah wybryku podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. Wówczas wokalistka skierowała w ich stronę niezbyt uprzejme słowa. Później się z nich tłumaczyła - czytaj więcej na ten temat.

Kayah, która była jedną z gwiazd wydarzenia, nie była chętnie fotografowana.

Gala Woman Power. Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×