galeria

"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska kiedyś i dziś. Zaczynała jako modelka z licencją rajdowca, dziś ma własną lalkę Barbie i zdobyła Koronę Ziemi

Martyna Wojciechowska jest dziś inspiracją dla większych i mniejszych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zaczynała jako modelka z licencją rajdowca, której telewizyjny talent szybko dostrzeżono. Dziś jest jedną z najsłynniejszych podróżniczek i miłośniczek motoryzacji. Zdobyła Koronę Ziemi, jako pierwsza Polka ukończyła rajd Sahara-Dakar, przeżyła złamanie kręgosłupa i odzyskała sprawność. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniała się Martyna Wojciechowska!

11.08.2022Kobieta na krańcu świata

"Zakazany owoc". Onur Tuna gra Alihana Tasdemira. Jaki prywatnie jest błękitnooki przystojniak?

W serialu "Zakazany owoc" przewija się cała plejada przystojnych aktorów i pięknych bohaterek. Jednak to Onur Tuna, który wciela się w Alihana Tasdemira przykuwa największą uwagę. Duża w tym zasługa przystojnej aparycji i niezwykle błękitnych oczu, w których niejedna fanka przepadła! Aktor jest niezwykle popularny - na Instagramie śledzi go ponad 2 mln internautów! Sprawdzamy, jaki prywatnie jest Onur Tuna z tureckiej telenoweli "Yasak Elma".

11.08.2022Zakazany owoc

"Przysięga". Gökberk Demirci - tego nie wiesz o gwiazdorze tureckiego serialu. Tragiczne wydarzenie na zawsze zmieniło jego życie

Gökberk Demirci to turecki aktor, którego w Polsce nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Serialowy Emir Tarhun z "Przysięgi" to prawdziwy przystojniak, który ma rzesze fanek na całym świecie. Czy jego serce wciąż jest zajęte? W galerii przygotowaliśmy 12 ciekawostek o gwiazdorze tureckiego serialu. Tego mogliście o nim nie wiedzieć!

11.08.2022Przysięga

"Rolnik szuka żony". Jak dziś wygląda życie rolników z 1. edycji. programu? Dobre wieści u Zbyszka, natomiast Stanisław zaszył się w swoim gospodarstwie

"Rolnik szuka żony" okazał się w Polsce ogromnym hitem. Widzowie od pierwszego sezonu kibicują uczestnikom, a ich losy interesują publiczność długo po zakończeniu emisji. Program doczekał się już dziewięciu edycji! Jak potoczyły się losy uczestników 1. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Sprawdziliśmy, co słychać u Pawła, Zbyszka, Grzegorza, Stanisława i Adama!

11.08.2022Rolnik szuka żony

"Barwy szczęścia". Trzecie małżeństwo także okazało się nieudane? O Adriannie Biedrzyńskiej było głośno nie raz. Skandale, afery, rozstania

W ostatnim czasie aktorka Adrianna Biedrzyńska udzieliła osobistego wywiadu, w którym wyznała, że nie tkwi obecnie w żadnym związku. Można więc domyślać się, że rozstała się ze swoim trzecim mężem. O gwieździe "Barw szczęścia" w mediach było głośno wiele razy. Mówiono o jej rozstaniach, skandalach z jej udziałem, aferach i jej chorobie.

11.08.2022Barwy szczęścia

"Na dobre i na złe". Sara Müldner robiła karierę jako dziecko. Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Sara Müldner przed laty była wielką dziecięcą gwiazdą telewizji. Ogromną popularność przyniósł jej serial "Na dobre i na złe", z którego w pewnym momencie postanowiła zrezygnować i wyjechać do Francji na studia aktorskie. Nie sądziła, że branża filmowa o niej zapomni, a powrót okazał się trudniejszy niż sądziła. Czym dzisiaj zajmuje się Sara Müldner i jak wygląda?

10.08.2022Na dobre i na złe

"Znachor". Jerzy Bińczycki długo szukał szczęścia w miłości. Znalazł je dopiero po czterdziestce u boku o 17 lat młodszej studentki!

Jerzy Bińczycki do dziś jest uważany za jednego z najznakomitszych polskich aktorów. Dzięki kreacjom takim jak Rafał Wilczur w „Znachorze”, czy Bogumił Niechcic w „Nocach i dniach, artysta na stałe zapisał się w kartach historii polskiej kinematografii. Choć jego kariera była pasmem kolejnych sukcesów, to przez długi czas nie mógł powiedzieć tego samego o swoim życiu uczuciowym. Wszystko zmieniło się, gdy poznał o 17 lat młodszą Elżbietę.

10.08.2022Znachor

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×