„Galileo”. Paweł Orleański z najnowszym sezonem programu w Czwórce! Kiedy premiera?

Pawła Orleańskiego, jednego z najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych, już w pierwszy weekend marca zobaczycie w najnowszych odcinkach programu „Galileo”, emitowanego na antenie Czwórki od 12 lat. Kiedy premiera nowego sezonu „Galileo”?

Multimedia

W nowej serii odcinków Paweł Orleański zaprezentuje kolejną dawkę informacji i ciekawostek w formie pasjonujących reportaży z całego świata. Zobaczycie najpiękniejsze zakątki na ziemi, najdziwniejsze eksperymenty i najbardziej zwariowanych ludzi. Dowiecie się jak żyć modnie ale ekologicznie, poznacie wyjątkowych bohaterów codzienności, fascynujące tajemnice ludzkiego ciała i umysłu oraz gadżety przyszłości. Nie zabraknie też ekspertów, którzy jak zwykle w prosty sposób wyjaśnią zawiłe naukowe zagadnienia. Tej wiosny wraz z „Galileo” nauczycie się także robić jadalne bukiety, polecicie prosto w burzowe chmury i wyruszycie na poszukiwania skarbów…

Jacek Kurski komentuje zmianę prowadzącego: Ciągle widziałem go u konkurencjiZobacz więcej

„Galileo” łączy naukę z rozrywką i lekkim, niepozbawionym humoru sposobem prezentacji różnorodnych tematów, które powiązane są wprowadzeniem i komentarzem Pawła Orleańskiego oraz scenkami z udziałem towarzyszącej mu w studiu Marii Konarowskiej.

W pierwszych odcinkach nowego sezonu dowiemy się m.in. dokąd najchętniej jeżdżą turyści i jak zwiedzać światowe metropolie nie tracąc przy tym majątku. Czy tzw. ”pozytywne mandaty” wpływają na coś więcej niż tylko wizerunek mundurowych? Eksperci przyjrzą się też bliżej właściwościom oleju kokosowego oraz pomogą rozwikłać zagadki naszego ciała i umysłu.

Zobacz galerię

"Galileo" wiosna 2019 - zwiastun programu:

„Galileo” to najdłużej emitowany i najchętniej oglądany polski program popularnonaukowy, z badań oglądalności wynika, że nie ma w Polsce osoby, która dotąd nie widziałaby go ani razu. Poprzedni sezon, emitowany jesienią, śledziło średnio ponad pół miliona widzów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×