"Gambit królowej". Benny, czyli Thomas Brodie-Sangster, jako dziecko zagrał w świątecznym hicie "To właśnie miłość"! Jak wtedy wyglądał?

W netfliksowym serialu bijącym rekordy popularności, "Gambit królowej", pojawia się m.in. postać Benny'ego. Wydał Wam się znajomy? Nic dziwnego, odtwórcą jego roli jest Thomas Brodie-Sangster, znany ze świątecznego hitu "To właśnie miłość"! Jak jego wygląd zmienił się na przestrzeni lat?

Multimedia

Sam z "To właśnie miłość" zagrał w serialu "Gambit królowej"

Wiele osób nie wyobraża sobie oczekiwania na pierwszą gwiazdę bez wcześniejszego seansu kultowego filmu "To właśnie miłość". Jedną z najbardziej zapadających w pamięć postaci jest Sam, chłopiec, który przeżywa swoje pierwsze romantyczne rozterki. Jeśli w czasie oglądania filmu nie mogliście się na niego napatrzeć, mamy dla Was rozwiązanie: obejrzyjcie "Gambit królowej", gdzie Thomas Brodie-Sangster, czyli właśnie filmowy Sam, wciela się w postać Benny'ego Wattsa, bliskiego przyjaciela Beth Harmon (w tej roli Anya Taylor-Joy) oraz utalentowanego szachisty.

Thomas Brodie-Sangster to nie tylko Benny z serialu Netfliksa. Fani "Gry o tron" dobrze go znają!Zobacz więcej

Mały Sam z "To właśnie miłość" ma obecnie 30 lat i od czasu występu w kultowej świątecznej komedii romantycznej pojawił się w kilkunastu głośnych filmach i serialach, w tym m.in. jako Jojen w "Grze o tron" oraz właśnie Benny Watts w "Gambicie królowej".

Pamiętacie jeszcze małego Sama z "To właśnie miłość"? Jak zmienił się od tamtej pory? Zobaczcie w galerii!

Harry Melling zagrał w głośnym serialu Netfliksa. Znacie go z filmów o Harrym Potterze!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×