"Gambit królowej". Marcin Dorociński pracuje nad kontynuacją serialu Netflixa? Fani zastanawiają się, czy to jednak nie "Ród smoka"

Marcin Dorociński wywołał wśród swoich fanów dyskusję. Aktor podzielił się zdjęciem z samolotu i informacją, że kieruje się w stronę Chorwacji ze względu na pracę. Internauci zastanawiają się, czy wraca on na plan serialu "Gambit królowej". Wśród hipotez pojawił się też udział w "Rodzie smoka". Sprawdź dlaczego!

Multimedia

Miniserial "Gambit królowej" został stworzony na podstawie książki Waltera Tevisa. Jest to historia niezwykle uzdolnionej szachistki. Mimo wyjątkowego talentu Beth musi radzić sobie również z traumami, które towarzyszą jej od samego dzieciństwa. Z wielkim uporem kroczy ku najważniejszym nagrodom w swojej dziedzinie. Życie w główną bohaterkę tchnęła Anya Taylor-Joy. W obsadzie serialu pojawił się także polski aktor. W przeciwnika Beth Harmon wcielił się Marcin Dorociński. Doczekał się on wielu pochlebnych recenzji na temat swojej kreacji w serialu "Gambit królowej".

Prawdziwa arcymistrzyni szachowa pozywa Netfliksa o zniesławienie! Celowo wprowadzono widzów w błąd?Zobacz więcej

Marcin Dorociński wraca na plan serialu "Gambit Królowej"?

Marcin Dorociński nie należy do celebrytów, którzy dzielą się każdym szczegółem związanym ze swoim życiem prywatnym. Aktor jest jednak aktywny w mediach społecznościowych i kontaktuje się ze swoimi fanami. Niedawno artysta zamieścił na Instagramie intrygujące zdjęcie. Widać na nim jak siedzi w samolocie. Z opisu fotografii wiadomo, że Dorociński leciał do Dubrownika. Co więcej, zaznaczył także, że jest to podróż związana z pracą, a dokładnie z serialem. Jak podkreślił, jest to produkcja, którą zachwyciło się wielu widzów. Nie zdradził natomiast więcej ze względu na obowiązującą go umowę poufności.

No to fru! Tym razem kierunek: Chorwacja i powrót na plan serialu, który zaskarbił serca widzów na całym świecie. Niestety wciąż cisza na morzu, wicher dmie - bo magiczne trzy literki NDA i nie pozwalają mówić nic więcej. Dobrego dnia dla Was! – tak aktor podpisał zdjęcie.

W komentarzach fani aktora zastanawiali się, na jakim planie Marcin Dorociński znajdzie się już niedługo. Wśród pomysłów internautów pojawił się wspomniany wcześniej "Gambit królowej". Nie ma jednak pewności, czy jest to właśnie ta produkcja. O kontynuacji serialu serwis streamingowy nie informował. Fani wymienili również "Ród smoka". Prequel "Gry o Tron" okazał się sporym sukcesem i już teraz wiadomo, że zobaczymy jego 2. sezon.

Serial HBO zgadzałby się w tym przypadku, ponieważ część zdjęć powstawała właśnie na terenie Chorwacji.

Co dokładnie pisali fani w komentarzach?

Marcin ja Cię widzę w Rodzie Smoka 🙃🤘

Czyżby 4 sezon Sukcesji😉

Mam nadzieję, że „Gambit królowej” 🔥

Mógłby Pan cokolwiek zagrać, i tak będziemy zachwyceni!

Myślicie, że Dorociński rzeczywiście zagra w "Rodzie smoka"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×