"Gambit królowej". Polski zwiastun i plakat serialu Netflix z Marcinem Dorocińskim w obsadzie!

Netflix udostępnił zwiastun i plakat najnowszej produkcji Scotta Franka pt. "Gambit królowej". W obsadzie miniserialu są m.in. Anya Taylor-Joy, Harry Melling oraz Marcin Dorociński. Wiemy, kiedy premiera!

Multimedia

Oparty na powieści Waltera Tevisa miniserial Netflix pt. "Gambit królowej" to opowieść o dojrzewaniu i o tym, jaka jest prawdziwa cena geniuszu. Młoda Beth Harmon (Anya Taylor-Joy), która pod koniec lat 50. ubiegłego wieku trafia do prowadzonego w stanie Kentucky sierocińca, odkrywa w sobie niezwykły talent do szachów, jednocześnie uzależniając się od przepisywanych dzieciom leków na uspokojenie.

Marcin Dorociński w nowym serialu Netflix! Zobaczcie zwiastun!Zobacz więcej

Dziewczyna, dręczona przez własne demony i napędzana wybuchowym koktajlem ze środków odurzających podkręconym jej własnymi obsesjami, zmienia się w wyjątkowo uzdolnioną i czarującą outsiderkę, która postanawia szturmem podbić konserwatywny i zdominowany przez mężczyzn świat zawodowych szachów.

"Gambit królowej" - zwiastun

Reżyserem serialu i autorem jego scenariusza jest dwukrotnie nominowany do Oscara Scott Frank. Za produkcję wykonawczą odpowiadają Scott Frank, William Horberg i Allan Scott, który jest również współtwórcą serialu. W GAMBICIE KRÓLOWEJ grają Anya Taylor-Joy, Marielle Heller, Thomas Brodie-Sangster, Moses Ingram, Harry Melling, Bill Camp oraz Marcin Dorociński. Premiera miniserialu już 23 października na Netflix!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mahzjeec (gość)

    Zacznij teraz zarabiać dodatkowe 17 000 $ lub więcej, wykonując bardzo łatwą i prostą pracę w domu. W zeszłym miesiącu otrzymałem 18642 $ z tej oferty pracy online, tylko przez 2 godziny dziennie na moim laptopie. Każdy może teraz znaleźć tę pracę w domu i zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze online, po prostu podążając za szczegółami tutaj ..........

    ====>>>>>> Selfcash5.com/

    27.09.2020 11:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×