gambit królowej

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Maciej Musiał i Zofia Wichłacz podbijają zagraniczne produkcje. Kto jeszcze?

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach pojawiają się coraz częściej! Marcin Dorociński, Borys Szyc, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze zdobył serca reżyserów, producentów oraz widzów poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

07.05.2021Ranking

"Gambit królowej". Jakie są szanse na powstanie 2. sezonu? Anya Taylor-Joy podsyca plotki!

"Gambit królowej" już w momencie premiery, w październiku 2020 roku, zdobył ogromną popularność na całym świecie i przez długi czas utrzymywał się na pierwszych pozycjach list najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa czy seriali w ogóle. Nic więc dziwnego, że w niedługim czasie, widzowie zaczęli zadawać pytania dotyczące pojawienia się drugiego sezonu produkcji. Niedawno głos w tej sprawie zabrała gwiazda serialu, odtwórczyni roli głównej bohaterki, Anya Taylor-Joy.

08.02.2021Gambit królowej

"Chyłka". Polski serial popularniejszy od produkcji Netflix i HBO! Najchętniej oglądane seriale w Polsce na VOD w 2020 roku!

Telewizja umiera - to hasło już od kilku lat powtarzają jak mantrę niektórzy specjaliści od mediów. Nie będziemy oceniać czy jest prawdziwe czy nie, ale faktem jest, że wielu widzów porzuciło oglądanie linearnej telewizji na rzecz przeróżnych serwisów VOD. Sprawdźcie, jakie były najchętniej oglądane seriale w Polsce na VOD w 2020 roku!

07.02.2021Ranking

Seriale Netflix w 2020 roku. "Gambit królowej", "W głębi lasu", "Sex education". Które były najpopularniejsze w Polsce?

Koniec roku to czas wielu podsumowań. Ten rok oczywiście był nadzwyczajny i, mimo że zostaliśmy zmuszeni do rezygnacji z ważnych dla nas aktywności (podróże czy spotkania w dużym gronie), to jednak czas zdecydowanie sprzyjał poszerzaniu serialowych horyzontów, wyszukiwaniu nowych produkcji czy powracaniu kolejny raz do tych, które znamy i kochamy. Poniżej przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych seriali Netflix w 2020 roku w Polsce.

11.12.2020Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×