"Game2: Winter". Kontrowersyjne reality show w Rosji. Uczestnicy mogą zrobić dosłownie WSZYSTKO!

W Rosji powstaje kontrowersyjne reality show, w którym uczestnicy mogą zrobić dosłownie wszystko! Zesłani na Syberię, gdzie w ekstremalnych warunkach będą walczyć o przetrwanie i 1.6 mln dolarów, będą mogli zostać zgwałceni lub nawet zamordowani!

Multimedia

"Game2 Winter" to kontrowersyjne reality show, w którym 60 śmiałków będzie mogło sprawdzić swoje umiejętności przeżycia w ekstremalnych warunkach na Syberii. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w programie, zostaną zesłani w głąb Rosji, gdzie przez 90 dni będą toczyć między sobą walkę na śmierć i życie. Jak wynika z oficjalnej zapowiedzi kontrowersyjnego show, które notabene wzorowane jest na fabule filmu "Igrzyska Śmierci", uczestnicy będą mogli pozwolić sobie dosłownie na wszystko: od bicia i spożywania alkoholu, po gwałt a nawet morderstwo!

CZYTAJ TAKŻE:

(PROGRAMY ROZRYWKOWE JESIENNEJ RAMÓWKI 2016. KTÓRE PRODUKCJE BYŁY NAJLEPSZE? [RANKING]
SERIALE JESIENNEJ RAMÓWKI 2016. KTÓRE PRODUKCJE OKAZAŁY SIĘ HITEM? [RANKING]

Autorem programu jest rosyjski miliarder - Yevgeny Pyatkovsky, który w jednym z wywiadów wyznał, że każdy uczestnik podpisał odpowiednie dokumenty, z których wynika, że w programie wszystkie chwyty są dozwolone, ale w przypadku złamania rosyjskiego prawa (zbrodni, gwałtu), uczestnik zostanie aresztowany. Twórca kontrowersyjnego show twierdzi również, że program prócz dostarczania widzom rozrywki, będzie także edukował.

"Game2 Winter" wystartuje 1 lipca 2017 roku, a finał zaplanowany jest na 1 kwietnia 2018 roku. Program będzie dostępny na całym świecie i transmitowany w Internecie 24 godziny a dobę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×