"Gang zielonej rękawiczki". Małgorzata Potocka gwiazdą serialu Netflix! W obsadzie również bracia Mroczek!

Wielkimi krokami nadchodzi nowy polski serial Netflix pt. "Gang zielonej rękawiczki". Jedną z gwiazd produkcji jest Małgorzata Potocka, a w obsadzie znaleźli się również... bracia Mroczek! Sprawdźcie zwiastun!

Multimedia

Małgorzata Potocka gwiazdą serialu Netflix! W obsadzie również bracia Mroczek!

Ośmioodcinkowa komedia kryminalna "Gang Zielonej Rękawiczki" to historia trzech nieuchwytnych, szlachetnych złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji, które po nieudanym napadzie ukrywają się w cichym domu opieki. Podczas gdy policja depcze im po piętach, tajemniczy gang kontynuuje swoje działania dając drugą młodość starszym mieszkańcom ośrodka, którym zarządza przebiegła i bezwzględna Marzena (Beata Bandurska).

Zuza (Magdalena Kuta) to doświadczona pilotka myśliwców. Kobieta doskonale zorganizowana, zimna i zdystansowana, a przy tym piekielnie inteligentna i złośliwa. Kinga (Małgorzata Potocka) jest kustoszką sztuki, która jako rasowa hedonistka żyje pełnią życia. Uwielbia dużo mówić, jest głośna i bardzo energiczna. Alicja (Anna Romantowska) to eteryczna i wrażliwa outsiderka, dla której najważniejsze jest jej życie wewnętrzne oraz duchowy i emocjonalny rozwój. Alicja jest spokojną i delikatną duszą z błyskotliwym poczuciem humoru, która sprawnie żongluje celnymi ripostami.

Wakacje z dala od rodziny, czyli nowa komedia Netflix. Warto poświęcić jej swój czas?Zobacz więcej

Utalentowany gang trzech przyjaciółek ściga zgrany duet śledczych - Gujska (Karolina Rzepa) oraz Alfred (Mirosław Zbrojewicz), podczas gdy tajemniczy Igor (Andrzej Grabowski) stąpa im po piętach.

W role mieszkańców Drugiego Domu wcielają się znani i lubiani aktorzy m.in. Tomira Kowalik, Józef Duriasz, Olgierd Łukaszewicz, Anna Korzeniecka, Elżbieta Karkoszka, Mirosława Maludzińska, Elżbieta Gaertner, Wojciech Duryasz oraz Zdzisław Wardejn. Zwiastun ujawnił nam również, że w obsadzie pojawią się bracia Mroczek! Za reżyserię serialu odpowiada Tadeusz Śliwa.

"GANG ZIELONEJ RĘKAWICZKI" OD 19 PAŹDZIERNIKA NA NETFLIX

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×