Gardias już po rozwodzie!

Stało się. Dorota Gardias (30 l.) i Konrad Skóra, przestali oficjalnie być małżeństwem.

Multimedia

Pogodynka TVN dostała rozwód już na pierwszej rozprawie rozwodowej. Dorota jest znowu do wzięcia, a z jej nazwiska zniknął drugi człon, który dostała po mężu.

 • Rozeszliśmy się w zgodzie, już podczas pierwszej rozprawy - potwierdza Faktowi Dorota Gardias. - To była nasza wspólna decyzja - podkreśla pogodynka.

To były dla niej najtrudniejsze chwile w życiu. Ale na szczęście rozwód zakończył się bardzo szybko: bez wspólnego obwiniania się, ani bez ciągnącego się w nieskończoność procesu z krępującymi zeznaniami świadków. Byli już małżonkowie mieli dużo czasu, by wszystko przemyśleć, zanim zdecydowali się spotkać w sądzie.

Czytaj także: Nie cichną plotki o rozwodzie Doroty Gardias Dorota Gardias ma program Gardias - nie ma kariery bez kłopotów

Ich małżeństwo od samego początku wystawione było na wielką próbę. Ze względu na pracę, Dorota większość czasu spędzała w Warszawie, podczas gdy jej mąż służył w jednostce pod Łodzią. Para miała więc niewiele czasu dla siebie, a nawet codzienna rozmowa telefoniczna nie może przecież zastąpić spotkania.

Gdy kariera Doroty nabrała tempa, małżonkowie zaczęli coraz bardziej oddalać się od siebie. Informację o rozwodzie pogodynka potwierdziła we wrześniu ubiegłego roku, wtedy też do sądu wpłynęły papiery. Później sprawy potoczyły się już bardzo szybko.

Choć teraz Dorota jest już wolna, na razie zamiast o miłości, woli rozmawiać o swojej nowej pracy. - Zostałam prowadzącą "Kalejdoskopu tygodnia" w TVN24 - mówi nam dziennikarka. - To program z pogranicza biznesu, rozrywki i sztuki - dodaje.

Zobacz również: Zobacz rodziców polskich gwiazd. FOTO!

Komentarze

Skomentuj
 • gwualcicielkota (gość)

  Wszędzie tylko praca, praca i praca. Poświęcić rodzinę dla pracy? Takie absurdy tylko w showbiznesie ;P

  17.07.2011 00:24
 • aga (gość)

  a taka była zakochana

  19.02.2011 11:08
 • ... (gość)

  Szkoda Pana dla takiej kobiety. Życzę szczęścia.

  18.02.2011 13:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×