Gardias poprowadzi "Dzień dobry TVN"

Dorota Gardias (29 l.) wreszcie się doczekała! Śliczna pogodynka już latem poprowadzi wakacyjne "Dzień dobry TVN"

Multimedia

Do tej pory w porannym programie informowała nas tylko o pogodzie, teraz będzie jego główną gospodynią. Niestety jeszcze nie wiadomo, który z prezenterów znajdzie się u boku Doroty Gardias.

Prawdopodobnie będzie to ktoś z większym doświadczeniem. W końcu panowanie nad wszystkimi gośćmi w studiu do najłatwiejszych nie należy, a fakt, że wszystko dzieje się na żywo, bynajmniej nie ułatwia sprawy.

Dla Doroty to bez wątpienia wielka szansa. Już nie będzie tylko panią, która stoi przy mapie z pogodą. To ona będzie prowadziła rozmowy i budowała klimat programu. Wakacyjne "Dzień dobry TVN" będziemy mogli oglądać w sobotnie poranki, a oprócz Gardias poprowadzą je oczywiście wszyscy starzy prowadzący.

W TVN plotkuje się, że stacja chce przetestować pogodynkę i sprawdzić, czy nadaje się, by kiedyś zastąpić starsze gwiazdy TVN.

Zobacz również: Czyj futrzak wzbudził sensację?

Czytaj także: Pogodynka Gardias pokaże się nago!? Gardias z hełmem na głowie - zemsta fryzjera!? Ile zarabia Dorota Gardias?

Komentarze

Skomentuj
 • marek (gość)

  Ona sie chyba nadaje tylko do asystowania mapom pogody...i niech tak zostanie.

  20.06.2010 19:27
 • palomino (gość)

  usilnie promowana wszedzie gdzie sie da pani ktora pojawila sie w telewizji jak filip z konopii...slabe to jest,robi sie z jej jaks gwiazde a ona jedyne z czego slynie to na mapie przestawia chmurki i sloneczka...hehe nie ma to jak lansik jako "pusta pogodynka":D:D

  19.06.2010 17:16
 • JurekKiler (gość)

  musiala komuś odpalić kaki ta fajna dupeczka,że awansowała

  18.06.2010 19:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×