Gdzie obejrzeć walkę Popek vs Burneika? [STREAM, LIVE, ONLINE]

KSW 39 Colloseum: Popek - Burneika. Jedną z najciekawiej zapowiadających się walk na KSW 39 Colosseum (sobota, 27 maja) będzie starcie rapera Popka z kulturystą Robertem Burneiką. Kiedy odbędzie się ten pojedynek? Gdzie obejrzeć walkę Popek - Burneika?

Multimedia

Wśród wielu walk KSW 39 kibice ostrzą sobie zęby na elektryzujący "freak fight", w którym kontrowersyjny raper Popek (2-2) stanie naprzeciwko Roberta Burneiki (3-0), szerzej znanego jako "Hardkorowy Koksu". - Trzymam kciuki za Popka. Tak jak ja pochodzi z Legnicy. Zapowiadałem, że pomszczę jego porażkę z Pudzianem. Ale w tej walce może zdarzyć się wszystko. Burneika jest charakternym facetem z Litwy. W jego charakterze widać zawziętość. A w wadze ciężkiej jedno uderzenie może zmienić losy walki - uważa Kowalczyk, który na Narodowym zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim (10-5).

Gdzie oglądać KSW 39 Colosseum? TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE

Gala KSW 39 Colosseum. Gdzie oglądać? LIVE, STEAM, ONLINE

Popek - Burneika: O której godzinie walka?

Walka Popka z Burneiką będzie czwartą walką od końca podczas KSW 39. Dokładna godzina pojedynku nie jest znana, gdyż nie wiadomo ile potrwa każda z walk. Można natomiast założyć, że starcie Popek - Burneika rozpocznie się około godziny 22.15 - 23.00. Walkę Popka z Hardkorowym Koksem poprzedzi konfrontacja Tomasza Narkuna z Marcinem Wójcikiem.

Popek - Hardkorowy Koksu na KSW 39. Kto wygra walkę Popek - Hardkorowy Koksu?

Popek - Burneika transmisja tv i online

Legalna transmisja online z walki będzie dostępna odpłatnie na stronie KSWTV.com oraz w ipla.tv. Tym razem gali KSW 39 nie pokażą otwarty Polsat czy Polsat Sport. Dostęp do gali można zamówić wyłącznie w usłudze PPV.

Gdzie obejrzeć KSW 39 Colosseum? TRANSMISJA TV

Gala KSW 39: Colosseum TRANSMISJA TV i ONLINE

Popek vs Hardcorowy Koksu: KSW 39: NA ŻYWO, LIVE, KSW 39

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×