George Clooney miał wypadek na Sardynii! Aktor z obrażeniami trafił do szpitala. Jaki jest jego stan? [WIDEO+ZDJĘCIA]

George Clooney ranny w wypadku. Aktor obecnie przebywa we Włoszech, gdzie kręci nowy serial. Podczas jednej ze swoich skuterowych wypraw zderzył się z samochodem. Jaki jest jego stan zdrowia? Czy obrażenia są poważne?

Multimedia

George Clooney przebywa obecnie na Sardynii, gdzie pracuje na planie serialu "Catch 22". Gwiazdor podczas jednej ze swoich skuterowych wypraw zderzył się z samochodem. Do stłuczki doszło w momencie, kiedy aktor jechał drogą wzdłuż wybrzeża Costa Corallina. Skuter aktora zderzył się z wyjeżdżającym zza zakrętu samochodem. Clooney z obrażeniami trafił do szpitala. Jak donosi stacja NBC News, aktor został już wypisany ze szpitala. Clooney po wypadku dochodzi do siebie w domu.

Wciągające historie mieszczące się w kilku odcinkach, czyli miniseriale, które warto obejrzeć latem [GALERIA]Zobacz więcej

"Catch 22" to serial na podstawie najsłynniejszej powieści na temat II wojny światowej autorstwa Josepha Hellera. Produkcja liczy 6 odcinków i skupi się na absurdzie wojny i rządzących nią mechanizmów. Clooney wcieli się w postać pułkownika Cathcarta.

Zobacz galerię

Źródło:Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×