Gessler skradła serca widzów!?

Nowy program stacji TVN prowadzony przez Magdę Gessler "Kuchenne rewolucje" zdobył już prawie 3 milionową publiczność!

Multimedia

Super Express powołując się na źródła specjalistyczne informuje, że nowy kulinarny program, w którym Gessler ratuje z opałów restauracje ma już 2,56 milionową publiczność.

Warto nadmienić, że wyemitowanych zostało dopiero kilka odcinków programu. Widać Gessler dzięki swojemu talentowi i umiejętnościom organizacyjnym, potrafi zaprowadzić porządek w “położonych na łopatki" knajpkach. I trzeba przyznać, że robi to z wyjątkowo naturalnym wdziękiem.

Komentarze

Skomentuj
  • graza (gość)

    lubię oglądać ten program i panią Magdę byłam nawet w jej restauracji Polka w Warszawie jest super

    21.09.2010 18:32
  • agatka.. (gość)

    kocham panią Magdę naprawdę jest wspaniała i ma klasś!!!!!!!!!!!!!

    06.04.2010 15:24
  • justi (gość)

    uwielbiam ten program naprawde dużo można się z niego nauczyć

    04.04.2010 20:32
  • Clem (gość)

    uwielbiam ją i ten program! :)

    27.03.2010 19:22
  • ... (gość)

    Program jest wspaniały, a Pani Magda to kobieta niezmiernie utalentowana,reprezentuje sobą wysoką klasę i gracje. Jestem absolutną fanką jej obycia, umiejętności i sposobu bycia. Kobieta warta wzorowania. Nieprawdopodobna postać, jest wyjątkowa!!!

    27.03.2010 17:36
  • Magda (gość)

    jest świetna!!! uwielbiam ten program:D

    27.03.2010 14:38
  • do BOCZEK (gość)

    oryginalny tytuł brzmi Kitchen Nightmares, a nie hell's kitchen. to drugie to reality show, w którym kucharze rywalizują o prowadzenie własnej restauracji, a tutaj ratuje się upadające knajpy

    27.03.2010 12:26
  • anka (gość)

    bardzo fajny program, jestem z sosnowca i moja kolezanka pracuje w restauracji w katowicach, knajpa prawie upadala, szef nie placil miesiacami a teraz mowi ze wszystko sie zmienialo: pieniadze na czas, zupelnie inna atmosfera i wszyscy zachowali robote a przed programem szef chcial zwalniac. super program i super kucharka, menagerka, disainerka pani Gessler

    27.03.2010 08:55
  • ... (gość)

    Pani Gesler to super kobieta, wyciąga upadle knajpy na poziom całkiem calkiem. Chcialabym być jej uczennicą.super kobieta, czekam na kolejny program!

    26.03.2010 21:21
  • Ona (gość)

    Zgadzam się! Program jest naprawdę fajny!! Panią Magdę podziwiam za talent i urok, który sobą reprezentuje.

    26.03.2010 19:55
  • boczek (gość)

    Uwielbiam ten program, i choć nie jestem wazeliniarzem muszę przyznać, że jest lepszy od oryginału (hell's kichen). Polecam wszystkim.

    26.03.2010 16:31