"Gierek". Joanna Liszowska straciła pracę? Kto dostał jej rolę w filmie?

Właśnie okazało się, że jedną z ważniejszych ról w filmie "Gierek" miała zagrać Joanna Liszowska. Dlaczego straciła rolę i kto ją zastąpi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Właśnie trwają zdjęcia do jednej z największych produkcji tego roku - filmu "Gierek". Główną i tytułową rolę zagra Misiek Koterski, a w rolę żony I sekretarza PZPR wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Okazało się jednak, że powstało pewne zamieszanie wokół pozostałej obsady filmu.

Wystylizowani Misiek Koterski i Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu. Zobacz pierwszy materiał zza kulisZobacz więcej

Jak ujawnia "Super Express", sekretarkę jednego z ministrów - najbliższego współpracownika Gierka - miała zagrać Joanna Liszowska. Aktorka podobno długo przygotowywała się do tej ważnej roli, ale przez zawirowania na planie serialu "Przyjaciółki", miała ona zrezygnować z tej posady.

Produkcja zaczęła szukać zastępstwa, a końcowy wybór padł na... Dominikę Gwit! Aktorka znana m.in. z "Przepisu na życie" podobno bardzo cieszy się z tego wyzwania. Czy będzie w tej roli lepsza niż jej poprzedniczka? Dowiemy się w przyszłym roku, na kiedy jest zaplanowana premiera filmu.

Czy serial wróci we wrześniu? Jedna z bohaterek zostanie uśmiercona?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • sara (gość)

  Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ?

  Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden!

  lexlale.com.pl

  10.08.2020 18:33
 • Kh (gość)

  Zrezygnować a stracić, to dwie różne sytuacje

  10.08.2020 09:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×