"Gierek". Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje stare zdjęcie. Do kogo się porównała?

Małgorzata Kożuchowska pokazała w mediach społecznościowe swoje stare zdjęcie. Przy okazji nawiązała do swojej nowej roli w filmie "Gierek". Zagra żonę pierwszego sekretarza, Stanisławę.

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu

Trwają zdjęcia do filmu "Gierek", w którym przedstawione będą losy I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka. Wciela się w niego Michał "Misiek" Koterski, a u jego boku zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, która gra jego żonę, Stanisławę. Aktorka nawiązała do nowej roli, publikując swoje zdjęcie sprzed 23 lat.

Wystylizowani Misiek Koterski i Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu. Zobacz pierwszy materiał zza kulisZobacz więcej

Na fotografii widać Małgorzatę Kożuchowską z czasów studiów lub początku aktorskiej kariery. Ma włosy upięte w kok i wyrazisty makijaż. Aktorka zauważyła, że dzięki takiej stylizacji, już wtedy była podobna do żony Edwarda Gierka:

Okazuje się, że już około roku 1997 cichaczem przygotowywałam się do roli Stasi Gierkowej... Są dwie teorie: jedni zaczynają budowanie roli od butów... inni od głowy...

Fani Kożuchowskiej chętnie komentują jej archiwalne zdjęcie. Jednocześnie są przekonani, że w nowej roli jak zwykle wypadnie doskonale. "Świetna z Pani aktorka, w każdej roli uwielbiam Panią" - napisał jeden z Internautów. "Gierek" ma trafić do kin w 2021 roku.

Małgorzata Kożuchowska w obcisłym stroju fitness. Wygląda niczym Jane Fonda!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sara (gość)

    Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ?

    Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden!

    lexlale.com.pl

    10.08.2020 18:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×