"Gierek". Misiek Koterski dostał rolę życia? Aby wcielić się w pierwszego sekretarza musiał przytyć 15 kilogramów!

Misiek Koterski przeszedł wielką metamorfozę do roli w filmie "Gierek". Jak poradzi sobie w roli komunistycznego dygnitarza? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Już wkrótce ruszą zdjęcia do biograficznego filmu Edwardzie Gierku, który rządził Polską Rzeczpospolitą Ludową w latach 1970-80. W roli głównej zobaczymy Miśka Koterskiego, dla którego może to być rola życia.

Miłość Kasi i profesora Wolańskiego kwitnie, a Wolańska jest w celibacie! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!Zobacz więcej

Aktor traktuje nowe zadanie bardzo poważnie i przygotowuje się do niego już od siedmiu miesięcy. Do roli Gierka musiał przybrać aż 15 kilo wagi. Do sieci trafiły już także pierwsze zdjęcia po charakteryzacji i trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzająca! Koterskiemu na planie towarzyszyć będzie Małgorzata Kożuchowska, która wcieli się w Stanisławę Gierek, żonę polityka.

Na ten moment wiemy, że oprócz Koterskiego i Kożuchowskiej w obsadzie serialu znalazł się także Rafał Zawierucha, ale pozostałe nazwiska na ten moment pozostają tajemnicą. Film zostanie wyreżyserowany przez Michała Węgrzyna, który wraz z bratem Wojciechem pracował wcześniej nad wysoko ocenianym filmem pt. "Proceder". Pomysłodawcą produkcji jest Janusz Iwanowski, a scenariusz stworzyli Michał Kalicki, Krzysztof Tyszowiecki i Rafał Woś. Premiera filmu "Gierek" zaplanowana jest na 2021 rok.

Misiek Koterski zagra komunistycznego dygnitarza! W nowym filmie towarzy mu Małgorzata KożuchowskaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bogdan (gość)

    Życzę Panu Koterskiemu sukcesu. P.Edward choć postać kontrowersyjna był dosyć charakterystyczny, a po latach podchodzimy do niego nawet z sympatią.

    18.07.2020 09:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×