"Gierek". Wystylizowani Misiek Koterski i Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu. Zobacz pierwszy materiał zza kulis

Misiek Koterski i Małgorzata Kożuchowska zadomowili się na planie filmu "Gierek". W sieci pojawił się już pierwszy materiał zza kulis, który pokazuje, jak filmowy Edward Gierek i jego żona spędzali Sylwestra w 1976 roku.

Multimedia

Trwają zdjęcia do filmu "Gierek", jednej z największych produkcji tego roku. Ekipa przebywa obecnie na Śląsku, a zdjęcia realizowane są w Ustroniu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Zawierciu. W sieci pojawił się już pierwszy materiał zza kulis filmu, w którym pokazano klimat produkcji. Kreacje, fryzury i scenografia rodem z PRL robią wrażenie.

Misiek Koterski zagra Edwarda Gierka! Jan Frycz w roli prymasa Stefana Wyszyńskiego!Zobacz więcej

W udostępnionym w sieci materiale pokazano sceny z Sylwestra 1976 roku.

Bardzo istotna w filmie pozostaje również warstwa obyczajowa, kiedy to za czasów Edwarda Gierka pojawił się na ulicach … kolor. Polki zwyczajnie zapragnęły – być modne! Stylistyka PRL przeżywa dzisiaj prawdziwy renesans, wraca moda na aranżację wnętrz inspirowaną tym okresem, kobiety z przyjemnością sięgają do babcinych szaf.

Zobaczcie, jak Misiek Koterski i Małgorzata Kożuchowska wpasowali się w swoje role. Jaki będzie filmowy I sekretarz KC PZPR Edward Gierek i jego żona Stanisława? Zobacz wideo!

"Gierek" na ekranach kin pojawi się w 2021 roku

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sara (gość)

    Heyy Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ?

    Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden!

    lexlale.com.pl

    10.08.2020 18:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×