"Gilmore Girls: A Year in the Life". Zobacz plakaty promujące nowy sezon serialu "Kochane kłopoty"! [ZDJĘCIA]

"Gilmore Girls: A Year in the Life" zabierze widzów na niezapomnianą podróż przez cztery pory roku w Stars Hollow. Netflix zaprezentował właśnie pierwsze plakaty promujące nowy sezon serialu "Kochane kłopoty".

Multimedia

"Gilmore Girls: A Year In The Life" to nowa odsłona kultowego serialu "Kochane kłopoty", która zadebiutuje w serwisie Netflix już 25 listopada. Serial składa się z z czterech 90-minutowych rozdziałów, z których każdy obejmuje jedną porę roku: zimę, wiosnę, lato i jesień.

CZYTAJ TAKŻE:

NETFLIX. 7 SERIALI Z 2016 ROKU, KTÓRE MUSISZ OBEJRZEĆ! [GALERIA]
"KOCHANE KŁOPOTY" POWRACAJĄ! ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ BOHATEROWIE SERIALU PO LATACH [GALERIA]
10 CIEKAWOSTEK O SERIALU "KOCHANE KŁOPOTY" [GALERIA]

"Gilmore Girls: A Year in the Life" przedstawia dalsze losy trzech głównych bohaterek – Lorelai i jej związek z Lukiem, Rory, której dziennikarska kariera w Nowym Jorku gaśnie zanim w ogóle zaczyna się na dobre, a także Emily, której świat wywraca się do góry nogami po śmierci męża. Serial został stworzony przez Amy Sherman-Palladino, która wraz z Danielem Palladino jest producentem wykonawczym serialu, autorem scenariusza i reżyserem czterech 90-minutowych odcinków. Projekt pochodzi z Dorothy Parker Drank Here Productions i powstał we współpracy z Warner Bros. Television.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze plakaty promujące nowy sezon serialu "Kochane kłopoty"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×