"Girls on the Bus". Netflix nakręci serial o kulisach porażki Hillary Clinton! Będzie lepszy niż "Na cały głos"?

BBC informuje, że Netflix rozpoczął pracę na kolejnym politycznym serialem. "Girls on the Bus" opowie o wyborach prezydenckich z 2016 roku z perspektywy czterech dziennikarek. Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Tworzenie fabularnych seriali opisujących wydarzenia z ostatnich lat jest ostatnio bardzo popularne, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Dużą popularnością cieszył się ostatnio serial "Na cały głos" z Russelem Crowe w roli głównej. Teraz Netflix szykuje swoją odpowiedź!

Powstanie serial o kulisach zamachu na World Trade Center! Stworzy go laureat Oscara!Zobacz więcej

BBC informuje, że trwają pracę nad serialem "Girls on the Bus", który opowie o kulisach porażki Hillary Clinton w wyborach prezydenckich w 2016 roku. Historia tamtej kampanii prezydenckiej zostanie opowiedziana z perspektywy czterech dziennikarek, które na bieżąco relacjonowały działania polityków i ich sztabów.

Poznaj ciekawostki na temat serialu, który był nie w smak premierowi Wielkiej Brytanii!Zobacz więcej

Serial zostanie stworzony na podstawie książki "Chasing Hillary" Amy Chozick, która opisywała kampanię prezydencką roku na łamach "New York Timesa". Dziennikarka będzie współautorką scenariusza. Pomagać jej będzie Julie Plec, scenarzystka takich produkcji jak "Pamiętniki wampirów" czy "The Originals".

Planowana data premiery "Girls on the Bus" nie jest jeszcze znana. Więc informacji powinno pojawić się w najbliższym czasie.

Zobacz galerię

Pierwsze wystąpienie H. Clinton po wyborczej porażce:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×