"Głęboka woda". Jeden z najlepszych polskich seriali podbija Netflix! O czym jest?

Na Netflix pojawia się coraz więcej polskich produkcji sprzed lat, których młodsi widzowie do tej pory nie mieli okazji poznać. Bez wątpienia jednym z takich seriali jest "Głęboka woda", która obecnie przeżywa swoją drugą młodość dzięki Netflix!

Multimedia

"Głęboka woda" to serial, który swoją premierę miał w 2011 roku na TVP. Produkcja cieszyła się zainteresowaniem publiczności oraz otrzymała naprawdę dobre recenzje, co doprowadziło do powstania w 2013 roku 2. sezonu serialu.

Po tym wszystkim jednak zakończono "Głęboką wodę", a sam serial nie był zbyt często przypominany przez TVP, przez co niejako popadł w zapomnienie. Aż do teraz, gdy pojawił się na Netflix! Polscy widzowie Netfliksa od razu polubili "Głęboką wodę", chwaląc serial za autentyzm, dobry scenariusz, doskonałe aktorstwo oraz unikalny pomysł na serial

Serial kryminalny z Bogusławem Lindą na Netflix! Produkcja będzie mieć swoją drugą młodość?Zobacz więcej

"Głęboka woda" opowiada o grupie osób pracujących w jednym z ośrodków pomocy społecznej. Świeżo upieczonym szefem placówki jest Wiktor Okulicki, w którego wcielił się Marcin Dorociński. Grany przez aktora bohater to człowiek czynów, nie słów. Jest całkowicie oddany trudnej pracy, choć i on miewa chwile zwątpienia w sens swej działalności. Nie zawsze też umie sobie poradzić z własnymi problemami, ze zbuntowanym nastoletnim synem i córką. Ma za sobą uzależnienie od alkoholu. Teraz jednak próbuje pomóc innym wyjść z nałogu, angażując się w spotkania grup AA. Wiktor Okulicki ma swoich zaufanych podwładnych, którzy, podobnie jak on, są wrażliwi na nieszczęścia i biedę ludzi doświadczonych przez los.

Akcja każdego z odcinków koncentruje się wokół jakiejś wymagającej interwencji sprawy. Oko kamery śledzi dramat konkretnej osoby, która potrzebuje fachowej rady i wsparcia. Dla ludzi, którzy popadli w kłopoty i już stracili wiarę w poprawę swego losu, pracownicy ośrodka są często ostatnią deską ratunku, jedyną nadzieją na wyjście z dramatycznej sytuacji. Widz jest świadkiem wielu akcji przeprowadzonych przez pracowników ośrodka. W swej zawodowej karierze stykają się z różnymi problemami: alkoholizmem, przemocą w rodzinie, narkomanią, bezdomnością czy bezrobociem. Pomagają wykorzystywanym, pracującym na czarno, imigrantom ze Wschodu, mniejszości romskiej, niejednokrotnie mają do czynienia z problemem sieroctwa dzieci polskich emigrantów albo dzieci z rozbitych rodzin.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ags (gość)

  W ostatnim czasie udało mi się obejrzeć kilka polskich seriali polecam są naprawdę dobre, moja czołówka: Paradoks rewelka, Głęboka woda bardzo poruszający i prawdziwy, Intuicja ciekawy wątek, a to jeszcze nie koniec mojej listy😁, wszystkie warte obejrzenia, polecam.

  22.03.2021 17:13
 • Ja (gość)

  Wczoraj skonczylam ogladac. Super serial. Zyciowy bardzo. Polecam. Pokazuje ludzką wrazliwosc

  21.03.2021 10:25
 • Hope (gość)

  7. I was fired by my boss and was jobless for a few months, than my buddy told me about this site to do work. Within a month i am able to earn handsome package. For more detail visit ……………. Earn75.ℂℴℳ

  21.03.2021 06:55
 • Ss (gość)

  Śledziłam wszystkie odcinki!Super serial bardzo mnie wciągnął!

  20.03.2021 21:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×