"Głęboka woda" zdobyła Wyróżnienie Specjalne w Berlinie

"Głęboka woda" Magdaleny Łazarkiewicz otrzymała Wyróżnienie Specjalne w konkursie Prix Europa w Berlinie.

Jest to kolejne ważne międzynarodowe wyróżnienie dla serialu TVP2, po nagrodach w Chicago, Monte-Carlo i spektakularnym, ostatnim sukcesie na Prix Italia we Włoszech.

27. festiwal radia i telewizji Prix Europa w Berlinie, organizowany m.in. pod patronatem Parlamentu Europejskiego i Ministra Spraw Zagranicznych Niemiec dr Guido Westerwelle, odbywał się w dniach 20 - 27 października i zaprezentował łącznie ponad 200 najnowszych europejskich produkcji w czterech różnych kategoriach. Obok "Głębokiej wody", TVP zaprezentowała w programie imprezy również dwa filmy dokumentalne, wyprodukowane dla TVP2: "Wiera Gran" Marii Zmarz-Koczanowicz i "Lekarze" Tomasza Wolskiego.

Serial "Głęboka woda," został zrealizowany przez TVP2 we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich. Bohaterowie serialu to osoby, które angażują się w problemy innych ludzi. Są swoistymi "Aniołami Stróżami" chcącymi i potrafiącymi pomóc. To ostatni sprawiedliwi, nie wahający się wyciągnąć pomocną dłoń. Z zawodu - pracownicy socjalni, z powołania - społecznicy, którzy przeprowadzą potrzebujących przez "głęboką wodę", na bezpieczny brzeg.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×