"Glee". Lea Michele oskarżona o znęcanie się! Zgotowała koleżankom i kolegom z planu "piekło na ziemi"?

Lea Michele znalazła się w ogniu krytyki, po tym jak wyraziła swoje wsparcie dla inicjatywy Black Lives Matter po śmierci George'a Floyda. Koleżanki i koledzy z planu oskarżyły ją o znęcanie!

Multimedia

Lea Michele to jedna z gwiazd serialu "Glee". Aktorka zabrała ostatnio głos w sprawie fali protestów w USA po śmierci George'a Floyda. 46-letni Afroamerykanin zginął po brutalnej interwencji policji 25 maja w Minneapolis.

Po tym jak Lea Michele wyraziła swoje wsparcie dla inicjatywy Black Lives Matter, koleżanki i koledzy z planu oskarżyły ją o znęcanie!

George Floyd na to nie zasłużył. To nie był jednorazowy incydent, to się musi skończyć. #Black Lives Matters. - napisała Lea Michele na Twitterze.

"Glee". Poznaj ciekawostki o serialu!Zobacz więcej

Do jej postu odniosła się najpierw Samantha Ware, czyli Jane z serialu "Glee".

A pamiętasz jak uczyniłaś z mojej pierwsze pracy w telewizji piekło na ziemi? Ja nigdy nie zapomnę. Pamiętam, że mówiłaś wszystkim, że gdybyś miała możliwość, nas*ałabyś mi do peruki. A to tylko jeden z wielu aktów mikroagresji, przez które zaczęłam kwestionować swoją karierę w Hollywood - napisała oburzona aktorka.

Wtórowali jej w tym: Alex Newell, Amber Riley, Dabier Snell i William Belli.

Lea Michele na razie nie odpowiedziała na oskarżenia swoich kolegów i koleżanek z planu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×