"Gliniarze". Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka są parą nie tylko w serialu! Miłość połączyła ich na planie?

Razem na ekranie, razem w życiu! Wiedzieliście, że Ewelina Ruckgaber spotkała swoją miłość w "Gliniarzach"?! Zobaczcie zdjęcia Eweliny z planu serialu z jej chłopakiem, Łukaszem Strzałką!

Multimedia

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka są parą!

Ewelina Ruckgaberi Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie hitowego serialu Polsatu. Ewelina występuje w nim od czterech lat – od pierwszego sezonu - jako aspirant sztabowy Natalia Nowak. Gra jedną z głównych bohaterek "Gliniarzy", razem z Piotrem Mrozem, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza i tworzą jedną z trzech par warszawskich detektywów Wydziału Kryminalnego. W najnowszym dziewiątym już sezonie, zostali wcieleni do nowo powstałego Centralnego Biura Policji. Natomiast Łukasz Strzałka dołączył do ekipy "Gliniarzy" dopiero w piątym sezonie i od tamtej pory wciela się w postać młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą.

Centralne Biuro Policji rozpoczyna działalność! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Zobacz więcej

Ewelina i Łukasz bardzo się polubili w pracy a potem między nimi zaiskrzyło i zostali parą w życiu prywatnym. Przez dłuższy czas była to relacja typowo przyjacielska, jednakże jak oboje twierdzą, już wtedy coś się miedzy nimi rodziło. Początkowo ukrywali swój związek, głównie ze względu na to, iż Łukasz nie chciał budować swojego wizerunku w oparciu o osobę Eweliny. Jest bardzo utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aktorem.

W końcu ujawnili światu swój związek i szybko zyskali ogromną aprobatę zarówno wśród swoich najbliższych i znajomych z planu serialu. Od niedawna chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, co z kolei bardzo podoba się fanom "Gliniarzy". Obecnie Ewelina i Łukasz mieszkają razem, a ich relacja rozwija się bardzo intensywnie.

Ewelina Ruckgaber o wcielaniu się w mężczyznę. Czy niski głos jej to ułatwia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×