"Gliniarze" hitem Polsatu! Będzie 4. sezon? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Gliniarze" czyli serial docu-crime o warszawskich policjantach cieszy się świetną oglądalnością. Czy Polsat planuje 4. sezon?

Multimedia

Trzeci sezon codziennego serialu docu - crime pt. „Gliniarze”, emitowanego od 4 września do 28 listopada, oglądało średnio 1,61 mln osób. To 317 tys. więcej niż pierwszą serię pokazywaną rok temu.

Paradokumentalna rzeczywistość podawana do obiadu, czyli o fenomenie paradokumentówZobacz więcej

Serial "Gliniarze" przedstawia intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne. Rozwiązują je dwa zespoły policyjnych detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji, którzy nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do końca.

Serial cieszy się dużą popularnością wśród widzów, dlatego Polsat już pracuje nad 4. sezonem. Premiera najprawdopodobniej wiosną 2018.

Na planie "Przyjaciółek":

Komentarze

Skomentuj
  • gliniarze 2018 (gość)

    gliniarze Olgierd i maja ślub

    07.10.2018 17:44
  • gliniarze 2018 (gość)

    gliniarze Olgierd i maja ślub

    07.10.2018 17:44
  • Kamila (gość)

    bardzo kocham Krystiania

    04.09.2018 18:22
  • kaka (gość)

    gliniarze są superowy kto chyba mam raczę?

    04.09.2018 18:19
  • Kamila (gość)

    Gliniarze Olgierd wróci maja 💕💕

    12.08.2018 11:59
  • Kamila (gość)

    Gliniarze Olgierd wróci maja 💕💕

    12.08.2018 11:58
  • Kamila (gość)

    Gliniarze Olgierd i Zosia wróci do polski 😊😊😊😊😊😊😊😊💕💕💕💕

    12.08.2018 11:57
  • Teltv (gość)

    230 byl ostatni narazie w kolejnej serii Natalia wyladuje w kajdankach

    30.07.2018 11:26
  • Anon lvl 13 (gość)

    Natalia💕

    27.07.2018 19:29
  • kamila (gość)

    gliniarze

    06.07.2018 11:02
  • koma (gość)

    Czy to już koniec 4 sezonu ? Znowu lecą stare odcinki.

    29.05.2018 19:17
  • Nic (gość)

    Teraz był 230 odc i skończył się tak że Natalie ktoś postszelil i nieświadomo czy przeżyje i wrócił stary naczelnik

    28.05.2018 22:37
  • Eryk (gość)

    Gliniarze to najlepszy serial telewizyjny

    27.03.2018 12:52
  • Gola (gość)

    Ta Lucja Wilk juz mnie wkur...najlepiej niech odejdzie z serialu.Blagam.Reszta jest OK.

    07.03.2018 16:55
  • Nikola (gość)

    Najlepszy serial na całym świecie. Najbardziej w nim wkurza mnie Łucja W. Jest chyba chora psychicznie!

    02.03.2018 17:44
  • wiktoria ławicka (gość)

    nie na widzę Łucji wilk ona potrafi się wszystkim żądzić

    01.03.2018 09:40
  • wiktoria ławicka (gość)

    uwielbiam oglądać gliniarzy bo tam są tacy przystojni policjanci Krystian Górski Olgierd Mazur Kuba Roguz Natalia Nowak Robert Barcz

    01.03.2018 09:37
  • simi (gość)

    bez sensu teraz z tą Łucją a ten wielki Olgierd sprzeda się jak zwykły szmaciarz pewnie tak będzie

    28.02.2018 17:31
  • anga (gość)

    czy to prawda że Natalia i Kuba BĘDOM RAZEM ?

    27.02.2018 18:07
  • fan kadry polski (gość)

    wiecie ze lucja wilk zostanie naczelnikem ale to so jaja ja pierdole

    24.02.2018 18:52