"Gliniarze" hitem Polsatu! Będzie 4. sezon? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Gliniarze" czyli serial docu-crime o warszawskich policjantach cieszy się świetną oglądalnością. Czy Polsat planuje 4. sezon?

Multimedia

Trzeci sezon codziennego serialu docu - crime pt. „Gliniarze”, emitowanego od 4 września do 28 listopada, oglądało średnio 1,61 mln osób. To 317 tys. więcej niż pierwszą serię pokazywaną rok temu.

Paradokumentalna rzeczywistość podawana do obiadu, czyli o fenomenie paradokumentówZobacz więcej

Serial "Gliniarze" przedstawia intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne. Rozwiązują je dwa zespoły policyjnych detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji, którzy nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do końca.

Serial cieszy się dużą popularnością wśród widzów, dlatego Polsat już pracuje nad 4. sezonem. Premiera najprawdopodobniej wiosną 2018.

Na planie "Przyjaciółek":

Komentarze

Skomentuj
  • fan kadry polski (gość)

    wiecie ze lucja wilk zostanie naczelnikem ale to so jaja ja pierdole

    24.02.2018 18:52
  • fan kadry polski (gość)

    oglodalem zwiastun 4 sezonu i chyba widzialem roberta albo kube roguza ale to ja mysle czemu krystan podczas wybuchu na komendzie ale póznej sie pojawia bez bandazy

    24.02.2018 18:51
  • róża (gość)

    najbardziej to lubię tylko olgierda ma fajne teksty ze scenariusza i szkoda że nie ma macieja sufy bo jest najlepszy zaraz po olgierdzie juz nie mogą sie doczekac kolejnych odcinków THE BEST OLGIERD I THE BEST MACIEJ SUFA

    05.02.2018 22:47
  • kocham gliniarzy!!! (gość)

    Gliniarze to mega serial. Mam na youtube odcinek o 3 sezonie. Nosi tytuł gliniarze natalia i kuba= miłość. Subskrybujcie moj kanal i cierpliwie czekajcie ze mna na 4 sezon! I pamietajcie ze Gliniarze to najlepszy serial na świecie!!!!!!

    05.02.2018 17:18
  • Mariusz (gość)

    Do Gosi. Na daty godziny pory roku nie ma co patrzeć. Serial jest kręcony blokami. Czyli najpierw plener (parki, opuszczone pomieszczenia, magazyny Mieszkania prywatne) a w inne dni tylko komenda. I pewnie jednego dnia kręcą wszystko na komendzie z różnych odcinków...

    03.02.2018 19:19
  • gosia (gość)

    W odc 117 Olgierd przynosi Mai wino z ciastkami i zostaje u niej na noc. Jest niedziela. W odc 119 (środa!) budzą się u Mai i okazuje się że na śniadanie Olgierd przynosi ciastka, które dzień wcześniej przyniósł . Czy to te same ciastka? Wyglądają jak te , które w niedzielę przyniósł z winem....

    26.01.2018 23:57
  • gosia (gość)

    Fajny film, prócz spraw kryminalnych pokazuje życie osobiste bohaterów. Tylko coś z czasem i porami roku nie tak. Odc 110 i sprawa wybuchu na komendzie to wtorek 23.05.17. Na nagrobku Roberta Barcza jego data śmierci 25.05.17 (czw), czyli dwa dni przeleżał w szpitalu. W pon 22.05 Natalia w grubej zimowej kurtce. Policjanci wracają po wybuchu po przymusowym urlopie, no ale... Jak długi urlop skoro przebudowano komendę? Ale nie to ciekawe... W pon 22.05 do W-wy przyjeżdża Daniel Hawryluk, we wt ranny trafia do szpitala w którym spędza minimum tydzień (Natalia tyle przy jego łóżku), potem on wyjeżdża bez pożegnania, a w 124 odc Natalia jest już z nim w 7 tyg ciąży, czyli musiało to się stać 22.05. W 110 odc grube kurtki, w 111 chodzą w krótkich rękawach. No nic. Za to w 170 odc z okazji dnia imienin Roberta Natalia upiekła ciasto. Do Kuby, częstując go:" po tych ciężkich miesiącach ze mną". Jaki dzień imienin? Podali że ta sprawa toczy się w środę.. 18 lipiec(imieniny Roberta) to za wcześnie, 17 wrzesień? (chyba to ten dzień - bo ubrania lekkie i trawa na dworze, choć nie środa), 1 listopad (środa)? No chyba nie we Wszystkich Świętych i aura na dworze nie listopadowa. W 170 odc człowiek z Komendy Głównej namawiając Natalię do przeniesienia mówi iż pół roku temu proponowali Robertowi, czyli od 25.05 do tego dnia nie mogło minąć mniej niż pół roku. Coś nie zwrócili uwagi na czas w tym filmie. Choć to nie o to chodzi, to ciekawe. A wrednej Łucji już bym dawno nakopała w ... Co za larwa..

    26.01.2018 19:06
  • terminator (gość)

    i następny serial jest bardzo bardzo fajny i superowy uwielbiam tych aktoruw gliniarzy

    23.01.2018 23:48
  • JUSTYNA (gość)

    JEST GENILANY I NAJLEPSZY Z WSZYSTKICH

    23.01.2018 11:58
  • JUSTYNA (gość)

    NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ 4 SEZONU GLINIARZE

    23.01.2018 11:57
  • Mino (gość)

    Udał wam się serial bravo tylko szkoda że po wybuchu na komendzie nie ma już kilku dobrych postaci. Ale serial 1 klasa plus za jakość plus za różne przypadki i plus za wątki :) Udanego 2018 roku aby serial dorobił się długich sezonów.

    18.01.2018 20:34
  • NauzyKaja*.* (gość)

    Jezus kocham ten serial! *.* miglanym go oglądać godzinami ! 😍 Mam nadzieje, ze Kuba będzie z Natalia, a Olgierd pogodzi się z Mają! 💖💪 pozdrawiam i czekam na następny sezon z niecierpliwością 💞👌

    13.01.2018 13:29
  • gość (gość)

    ja jestem policja

    12.01.2018 18:31
  • i love gliniarze (gość)

    Zajefajnie ze bedzie 4 sezon. Oby Natalia i Kuba byli razem. Ogladajcie moje filmy i subskrybujcie. I Love Gliniarze

    06.01.2018 14:30
  • Karol (gość)

    "Morderca będzie chciał go zabić" ale teksty tam lecąąąąąąąąąąąąąąąąą.

    22.12.2017 10:58
NowszeStarsze