"Gliniarze". Jak ubierają się na co dzień i do pracy? Laura Samojłowicz pokazała dekolt! Zobacz oryginalne stylizacje w galerii!

1 marca 2021 roku ruszył nowy, dziesiąty sezon serialu "Gliniarze". Jeśli po seansie nowych odcinków w Polsacie wciąż czujecie niedosyt, koniecznie sprawdźcie niecodzienne stylizacje ulubionych bohaterów w naszej galerii!

Multimedia

"Gliniarze" - 10. sezon

Od 1 marca na antenie Polsatu możemy oglądać nowe odcinki "Gliniarzy". Nowy sezon to powrót lubianych bohaterów, wśród których po raz kolejny pojawią się: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) oraz Weronika Grot (Laura Samojłowicz), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). W zespole swoją rolę odegrają po raz kolejny również policyjni informatycy – Żaneta Kujawska (Monika Miller) i Darek Szymczak (Michał Głowacki), technicy kryminalistyki – Jan Wójcik (Bartosz Winiarski) i Aneta Kwaśny (Magdalena Soczawa) oraz aspiranci – Stefan Dobosz (Robert Szewczyk), Maja Brzeska (Lea Oleksiak) i Michał Rafalski (Łukasz Strzałka), a także patomorfolog Danuta Wszołek (Aleksandra Fronczak).

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka są parą nie tylko w serialu! Miłość połączyła ich na planie?Zobacz więcej

"Gliniarze" - oryginalne stylizacje

Nowy sezon to także nowe zagadki kryminalne i wyzwania, wymagające od bohaterów inteligencji, sprytu, determinacji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Dowiemy się już w kolejnych odcinkach nowego sezonu! Jeśli po obejrzeniu serialu w Polsacie wciąż odczuwacie niedosyt, koniecznie sprawdźcie galerię poniżej, w której znalazły się oryginalne stylizacji obsady "Gliniarzy"!

Oglądaj nowe odcinki "Gliniarzy" codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00, wyłącznie w Polsacie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kamila (gość)

  gliniarze 2021

  06.03.2021 14:57
 • Magdalenia Kus (gość)

  Wielkim nieporozumieniem jest w serialu zatrudnienie informatyk o takim wyglądzie, w Policji taka osoba nie znalazłaby zatrudnienie, świadczy to o jej zaburzeniach osobowości, potrzebna jest jej pomoc psychiatry.

  04.03.2021 10:56
 • Krzysiek (gość)

  Ale się Lura spasła ... chyba psychotropy działają 😜

  02.03.2021 20:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×