gliniarze nowe odcinki

"Gliniarze" odcinki 343-346. Gwałt na cosplayerce i sprzątaczka z wirusem HIV. Natalia i Kuba załatwią Annie nową pracę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariuszy wesprze jeszcze jedna para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz. Zdradzamy, co wydarzy się w tym tygodniu w serialu!

21.05.2019Gliniarze

"Gliniarze" odcinki 339-341. Modelka erotyczna pobita! Co się stało? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariuszy wesprze jeszcze jedna para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz. Zdradzamy, co wydarzy się w tym tygodniu w serialu.

14.05.2019Gliniarze

"Gliniarze" odcinek 326-329. Gliniarze w akcji, czyli porwania, strzelaniny i pobicia! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach.

22.04.2019Gliniarze

"Gliniarze" odcinek 311-315. Morderstwo sąsiadki i gwałt na strażniczce miejskiej! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach.

01.04.2019Gliniarze

"Gliniarze" odcinki 301-305. Okaleczona prostytutka, nauczyciel zakatowany na śmierć w szkole i porwanie rodziny z małym dzieckiem. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Gliniarze".

18.03.2019Gliniarze

"Gliniarze" odcinki 296-300. Ormiański seryjny gwałciciel grasuje w Warszawie! Co wydarzy się w 300. odcinku?

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

11.03.2019Gliniarze

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×