"Gliniarze". Nowy serial od 29 sierpnia w Polsacie [WIDEO+ZDJĘCIA]

Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w nowym, codziennym serialu z gatunku docu - crime pt. "Gliniarze". Debiut produkcji 29 sierpnia na antenie Telewizji POLSAT.

Multimedia

"Gliniarze" od 29 sierpnia o godz. 17:00 w Polsacie

Każdego dnia, wraz z wejściem jesiennej ramówki Polsatu, wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli śledzić codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji w serialu „Gliniarze”. Bohaterami serialu są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także naczelnik i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni oraz ich stali informatorzy.

Tytułowi "Gliniarze" to detektywi: Natalia Nowak i Robert Barcz – dumny warszawiak z dziada pradziada, absolwent prawa w typie macho i pochodząca z Pionek, świetnie wyszkolona feministka z ponadprzeciętną empatią oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski - doświadczony śledczy, opierający się na intuicji, kontaktach z ludźmi i wyszkolony w USA analityk w typie naukowca, bazującego na twardych danych.

CZYTAJ TAKŻE:
"PRZYJACIÓŁKI" - CO U NICH SŁYCHAĆ? NOWE ODCINKI OD 1 WRZEŚNIA W POLSACIE [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". UCZESTNICY ZAPRASZAJĄ NA NOWĄ ODSŁONĘ SHOW [WIDEO+ZDJĘCIA]

Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie całej Warszawy i okolic. Przed nimi szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Każdy odcinek „Gliniarzy” to konfrontacja jednego zespołu detektywów, a w nim dwie zamknięte historie kryminalne. Jedna zawsze będzie dotyczyła najcięższych przestępstw, takich jak: zabójstwa, porwania, rozboje, narkotyki i zorganizowana przestępczość. Natomiast druga to mniej skomplikowana sprawa wprowadzająca odrobinę humoru do narracji, np. kobieta śledzona przez drona, fałszywy spowiednik, kradzież psa przewodnika czy policjant przebieraniec. Dodatkowo zaprezentowane zostaną elementy życia prywatnego policjantów i relacji między nimi.

Akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także – jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce. „Gliniarze” zaintrygują widzów z całej Polski, ukazując im mroczne oblicze stolicy i najtwardszych policjantów w kraju, którzy na co dzień zmagają się z najcięższymi sprawami.

Komentarze

Skomentuj
  • Kotka Ezmerarda Natalia. Emilka (gość)

    Krystian górski kocham cię Tomasz Skrzypniak publiczne powiedzc o mnie że

    19.07.2017 21:25
  • Kotka Ezmerarda Natalia Emilka (gość)

    Krystian górski kocham cię Tomasz Skrzypniak podowaz mi cię bardzo mioczno Krystian górski kocham cię Tomasz Skrzypniak przystojny love Gliniarze Krystian publiczne powiedzieć o mnie na antenie telewizji Polsatu HD 2 tajnie

    18.06.2017 00:05
  • Kotka Ezmerarda Natalia. Emilka (gość)

    Krystian górski kocham cię Tomasz Skrzypniak kochany jest przystojny chłopak Krystian stałego kocham cię Tomasz Skrzypniak

    17.06.2017 22:32
  • Natalia ezmerarda kotka emilka (gość)

    Krystian górski kocham cię Tomasz Skrzypniak podowaz mi cię bardzo Tomasz Skrzypniak kochany

    17.06.2017 22:18
  • Ezmerarda Natalia (gość)

    Krystian górski kocham cię glinarze bardzo podowaz mi cię Tomasz Skrzypniak oglądam serial glinarze jest ukochany

    16.06.2017 13:05
  • Kotka Ezmerarda Natalia (gość)

    Kocham Tomasz Skrzypniak przystojny powiedzieć o mnie na antenie telewizji Polsatu 2 HD przystojny Krystian górski kocham cię. Porozmawiać

    15.06.2017 20:54
  • Kotka Ezmerarda Natalia (gość)

    Krystian kocham cię Tomasz publiczne powiedzieć o mnie na antenie telewizji Polsatu 2 HD przystojny kochany misiu love

    14.06.2017 15:54
  • Kotka Ezmerarda Natalia (gość)

    Krystian górski kocham cię podowaz mi publicznie powiedzieć o mnie czy mój Krystian dziś

    25.05.2017 18:30
  • Kotka Natalia (gość)

    Gliniarze Krystian górski Natalia kocham cię

    24.05.2017 01:18
  • Natalia (gość)

    Krystian górski kocham cię publicznie o mnie powieć na antenie Polsatu HD 2 gliniarze telewizji Krystian górski podowaz mi cię kocham cię

    20.05.2017 18:53
  • db (gość)

    Film bardzo dobrze się ogląda, ciekawe wątki, jedna wada to taka, że często muzyka zagłusza dialogi, np. gdy detektywi otrzymują informacje przez telefon

    19.05.2017 17:48
  • Natalia (gość)

    Krystian górski jesteś kochany wczoraj. OGlądałam Cię martwiłam cię o ciebie ja byłeś rany wszystko czy powiesz o mie na antenie polsatu publicznie. Ja cię kocham

    18.05.2017 18:43
  • Natalia (gość)

    Krystian górski kocham cię publicznie czy o mnie powiedzieć kamery czy mnie pokochałam cię Krystian górski ale ty jesteś ciacho

    11.05.2017 16:24
  • Natalia (gość)

    Krystian górski Polsatu publicznie powiedzieć kamery czy mnie kochasz bo ja tak cię kocham pozorów mnie

    11.05.2017 16:01
  • Natalia (gość)

    Krystian górski boskie ciało mężczyzn kocham cię Krystian górski czyztojniak miłość love brązowe oczy włosy brązowe ciemne zakochałam cię w tobie ale ty jesteś ciacho. Czy maz mój list wysłałam do ciebie czytaj do sam kocham cię Krystian górski

    03.05.2017 00:26
  • Natalia (gość)

    Czyztojniak Krystian górski boskie ciało mężczyzn kocham mi się podowaz chcę być z tobą kocham cię Krystian górski ale ty jesteś ciacho uroczy w serialu glinarze Krystian górski zakochałam cię w tobie love brązowe ciemne włosy. I oczy brązowe

    03.05.2017 00:19
  • Natalia (gość)

    A mój ukochany jest glinarzem Krystian górski. A ulubiomym jest Robert barcz i. Natalia Nowak i Olgierd mazur. I szef kocham tylko Krystian górskiego byłam chora. A już jest dobrze Krystian górski moja miłość love

    02.05.2017 23:35
  • Natalia (gość)

    Glinarze Krystian górski jesteś ciacho. POdowaz Mi serialu glinarze Krystian górski ładny jesteś czyztojniak. Uroczy. Wczoraj ładnie mu powiedziałeś. Temu gościowi. Wczoraj martwiłam cię jak ci zrobił. Mafioszy. Dobrze że. Na niego powiedzałeś czkurwier. Zakochałam się w tobie

    02.05.2017 23:23
  • Natalia (gość)

    Czyztojniak Krystian górski boskie ciało mężczyzn kocham mi się ale ty jesteś ciacho podowaz mi cię

    02.05.2017 23:14
  • wiktoria (gość)

    moim ulubionym gliniarzem gliarzem jest krystian górski

    29.03.2017 14:28
NowszeStarsze