"Gliniarze" odcinek 316-320. Ratowanie zakładników i brutalny gwałt! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach.

Multimedia

"Gliniarze" od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 316. odcinku „Gliniarzy” zdesperowany mężczyzna bierze przypadkowych zakładników i uruchamia bombę z opóźnionym zapłonem, żądając ponownego otwarcia dawnego śledztwa. Naczelnik wydziału Monika Kruczkowska (Magdalena Woźniak) koordynuje działania z terenowego namiotu policyjnego, a detektywi mają 12 godzin na uratowanie niewinnych ludzi. Wśród zakładników jest mężczyzna, który jest gotów narazić własne życie, aby uratować innych. Czy jego poświęcenie pomoże detektywom zapobiec tragedii? Losy Natalii (Ewelina Ruckgaber) i brawurowego zakładnika splotą się w nieoczekiwany sposób.

W kolejnym odcinku serialu dziesięciolatek zostaje porwany spod domu kultury, w którym uczęszczał na zajęcia dodatkowe. Ojciec i jego partnerka obwiniają o porwanie jego biologiczną matkę, która właśnie wyszła z więzienia - skazana za udział w przestępczości zorganizowanej. Ta jednak jest autentycznie przerażona zniknięciem syna - próbuje szukać go na własną rękę… Tymczasem Krystian (Tomasz Skrzypniak)i Ewelina coraz lepiej się dogadują. Nowa dziewczyna Krystiana nie podoba się jego ojcu. Andrzej Górski podejrzewa, że chodzi jej tylko o pieniądze. Czy stanie na drodze Krystiana i Eweliny do szczęścia?

Morderstwo sąsiadki i gwałt na strażniczce miejskiej!Zobacz więcej

W 318. odcinku „Gliniarzy” studentka zostaje brutalnie zgwałcona i pobita podczas powrotu z imprezy. Policjanci podejrzewają o zbrodnię barmana, który wyszedł za dziewczyną z klubu. Śledztwo prowadzi do odkrycia szokującej prawdy o studentce… Tymczasem Paweł (Sebastian Przybylski) zwraca się do Natalii (Ewelina Ruckgaber) o pomoc w sprawie, którą prowadzi jako prywatny detektyw. Natalia angażuje się w śledztwo, ustala, że Paweł padł ofiarą wyrafinowanej intrygi, która może skończyć się dla niego tragicznie.

W następnym odcinku serialu do domu wraca ciężko ranny dwudziestolatek, który kilka miesięcy temu zaginął razem ze swoją dziewczyną. Mężczyzna twierdzi, że byli przetrzymywani, bici i torturowani. Błaga, by ratować jego dziewczynę, która nadal jest w rękach groźnego psychopaty. Policjanci rozpoczynają wyścig z czasem. Ze względu na międzynarodowy charakter sprawy do śledztwa dołącza Interpol. Łucja (Marta Lewandowska) powierza śledztwo swojej najlepszej funkcjonariuszce - aspirant sztabowej Agnieszce Walczak.

W 320. odcinku „Gliniarzy” w podwarszawskiej miejscowości dochodzi do zaginięcia ośmioletniej dziewczynki. Policjanci odkrywają, że w okolicy zamieszkał niedawno wypuszczony z więzienia, pedofil. Poszukiwania zaginionej trwają 24 godziny na dobę. Jednocześnie detektywi zaczynają podejrzewać, że okoliczni mieszkańcy mogą chcieć sami wymierzyć sprawiedliwość… Łukasz (Łukasz Strzałka), który podczas jednej z niedawnych spraw uratował życie Natalii (Ewelina Ruckgaber), próbuje umówić się z policjantką na spotkanie. Natalia zasłania się prowadzonym śledztwem, uświadamia sobie jednak, że mężczyzna nie jest jej obojętny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×