"Gliniarze" odcinek 321-325. Strzelanina, zamach i brutalny gwałt!! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach.

Multimedia

"Gliniarze" od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 321. odcinku „Gliniarzy” w domu wynajmowanym przez studentki dochodzi do strzelaniny. Dziewczyny przyznają, że zostały napadnięte, padły strzały, ale nikomu nic się nie stało. Jednak technik policyjny Jan Wójcik (Bartosz Winiarski) znajduje dowody pozwalające sądzić, że w domu doszło do zabójstwa… Tymczasem z Olgierdem (Arkadiusz Krygier) kontaktuje się adwokat, który sugeruje, że ma ważne informacje dotyczące jednego ze śledztw. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości mężczyzna ma zupełnie inne zamiary. Czy Olgierd da się podejść oszustowi?

Artur jest seksoholikiem? Terapia uratuje małżeństwo Kulczyckich?Zobacz więcej

W kolejnym odcinku serialu dochodzi do zamachu na kontrowersyjną dziennikarkę śledczą – ostrzelana kobieta cudem uchodzi z życiem. Kuba (Piotr Mróz) i Natalia (Ewelina Ruckgaber) próbują wytropić zamachowca, ale lista wrogów dziennikarki jest długa. W swoich ostatnich artykułach kobieta skupiała się na rozbiciu polityczno-biznesowego układu. Czyżby miała zapłacić za to najwyższą cenę? Tymczasem Natalia stara się ukryć przed Kubą fakt, że spotyka się z Łukaszem. Natalia nie ma złych intencji, jednak jej starania mogą odnieść skutek odwroty od zamierzonego.

W 323. odcinku „Gliniarzy” senior z biednej rodziny zostaje zamordowany siekierą. Podczas badania miejsca zbrodni okazuje się, że mężczyzna był milionerem, ale ukrywał majątek przed bliskimi. Według testamentu przepisał wszystkie pieniądze na gosposię. Czy to ona posunęła się do zabójstwa? Tymczasem w foodtrucku ojca Krystiana dochodzi do kilku przypadków zatruć. Mężczyzna zarzeka się, że ktoś celowo zatruł jedzenie. Prosi Krystiana (Tomasz Skrzypniak) o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Jawor i Kinga pójdą razem do łóżka! Walczak przesadza z alkoholem! Zobacz więcej

W następnym odcinku serialu pracownica firmy handlowej zostaje brutalnie zgwałcona podczas imprezy integracyjnej. Kobieta nie pamięta napastnika, ale monitoring z hotelu wskazuje na winę menedżera firmy. Detektywi odkrywają, że mężczyzna molestował także inne kobiety. Nieoczekiwanie do gwałtu przyznaje się ktoś inny. Sprawa wygląda na wyjaśnioną, ale detektywi nie rezygnują ze śledztwa, które daje nieoczekiwany wynik. Tymczasem przyjaciółka Anety (Aneta Kwaśny) z dawnych lat proponuje jej wspólne założenie nowoczesnego solarium. W prowadzeniu interesu pomaga matka Stefana (Robert Szewczyk), Wiktoria. Aneta ma jednak coraz większe wątpliwości co do uczciwości swojej wspólniczki.

W 325. odcinku „Gliniarzy” patrol drogówki znajduje pobitą kobietę, która mówi z amerykańskim akcentem i ma objawy amnezji. Detektywom udaje się ustalić hotel, w którym zatrzymała się ofiara napaści. W pokoju hotelowym znajdują kartkę z warszawskim adresem. Kim jest tajemnicza kobieta i czego szukała w Warszawie? Jan (Bartosz Winiarski) jest załamany - jego matka nie kwalifikuje się do ratującej życie operacji. Niespodziewanie koledze z pomocą przychodzi Olgierd (Arkadiusz Krygier). Czy uda się uratować Klarę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×