"Gliniarze" odcinek 326-329. Gliniarze w akcji, czyli porwania, strzelaniny i pobicia! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach.

Multimedia

"Gliniarze" od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 326. odcinku „Gliniarzy” na oczach przerażonego ojczyma zostaje porwana osiemnastoletnia dziewczyna. Bezwzględni porywacze domagają się przekazania astronomicznego okupu w ciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin. Policjanci idą tropem recydywisty, który odsiedział wyrok za porwania. Śledztwo jednak komplikuje się, a czas płynie coraz szybciej. Czy policjantom uda się uratować porwaną dziewczynę? Tymczasem Natalia (Ewelina Ruckgaber) po raz pierwszy od dłuższego czasu wydaje się szczęśliwa. Policjantka przedstawia kolegom z oddziału swojego nowego chłopaka, chirurga Łukasza. Tymczasem Zuza podejmuje decyzję, która być może na zawsze zmieni jej relację z Kubą (Piotr Mróz).

W kolejnym odcinku serialu wolontariuszka pracująca w noclegowni dla bezdomnych zostaje ciężko pobita. Olgierd (Arkadiusz Krygier) i Krystian (Tomasz Skrzypniak) odkrywają, że kobieta miała zatarg z dyrektorką ośrodka, a także romans z jednym z podopiecznych. Wychodzi na jaw, że jej wybranek miał nie tylko „ciężką rękę”, ale także zdumiewająco bogatą przeszłość, która może się okazać kluczem do rozwiązania zagadki. Tymczasem teściowa Olgierda, Maria, jest załamana po nagłej śmierci swojego męża. Kobieta jest przekonana, że Czesław zmarł w wyniku błędu lekarskiego i prosi Olgierda o pomoc w śledztwie.

Strzelanina, zamach i brutalny gwałt! Co jeszcze się wydarzy?Zobacz więcej

W 328. odcinku „Gliniarzy” na placu manewrowym zostaje zastrzelony instruktor nauki jazdy. Detektywi podejrzewają, że morderstwo może mieć związek z romansem, który został niedawno zakończony przez mężczyznę. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw mroczne tajemnice instruktora nauki jazdy, o których wiele osób przez długi czas milczało. Tymczasem do Anety przyjeżdża kuzyn, który szuka pracy w Warszawie. Chociaż Aneta (Magdalena Soczawa) mówi o kuzynie w samych superlatywach, Natalia (Ewelina Ruckgaber) ma o nim inne zdanie. Czym tak naprawdę zajmuje się kuzyn Anety? Czy wystawiona przez niego na próbę przyjaźń Anety i Natalii przetrwa?

W następnym odcinku serialu więzień, który właśnie zakończył odbywanie dziesięcioletniego wyroku za pobicie kobiety ze skutkiem śmiertelnym, zostaje zastrzelony tuż przed domem. Jego żona jest zrozpaczona, czekała na niego wiernie przez cały wyrok. Czy potwierdzi się hipoteza śledczych, że za zabójstwem stoi mąż ofiary byłego więźnia? Tymczasem Maja (Lea Oleksiak) zwraca się do Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Darka (Michał Głowacki) z krępującą prośbą - ktoś podszywa się pod nią na portalach z anonsami i podaje jej prywatny numer. Policjanci docierają do jednego z mężczyzn, z którym Maja umawiała się na randki przez internetową aplikację.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×